Aby poprawić jakość prania, wiele osób stosuje różne sztuczki. Wśród nich jest użycie piłeczek tenisowych w ilości trzech sztuk.

Dzieci ze znanych filmów już dawno dorastały. Jak się zmieniłi

Na pierwszy rzut oka są bezużyteczne, ale tak naprawdę kulki te pełnią trzy ważne funkcje.

Zmarszczki i elektryczność statyczna są usuwane

Dzięki kulkom efekt ten jest neutralizowany podczas suszenia produktów. A ze względu na to, że regularnie podczas prania jakby „mieszały” rzeczy te ostatnie nie sklejają się ze sobą, co niweluje pojawianie się na nich dobrze znanych fałd.

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Większości produktów nie można prasować po takim praniu. Gdy ubrania wyschną w tradycyjny sposób, można je po prostu zdjąć i założyć.

Dodać proszek do prania

Nie tylko rzeczy w procesie prania są „mieszane” w bębnie za pomocą kulek, ale także proszek do prania. W ten sposób wykluczone jest tworzenie się białych plam i plam na produktach.

Życie osobiste Violety Villas zawsze interesowało jej fanów

Nie pozwól, aby wypełniacz się zgubił

W pralkach pierz nie tylko zwykłą odzież, pościel, bieliznę, ale także większe produkty, takie jak koce, kurtki puchowe. Wypełniacz toczy się podczas mycia, tworzą się grudki. Produkt staje się bezużyteczny.

Jeśli myjesz piłeczkami tenisowymi, wypełniacz pozostanie w swoim pierwotnym stanie. Obecnie w sprzedaży są specjalnie do tego celu wykonane kulki z tworzywa sztucznego, gumy i silikonu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com