Mumtaz Begum, mityczna istota o ciele lisa i kobiecej głowie, od 40 lat jest jedną z głównych atrakcji tego zoo.

Akceptacja siebie to bardzo ważna umiejętność, bez której współczesny człowiek nie może się obejść

Brzmi niewiarygodnie, prawda? I nie jest to zaskakujące, bo tak naprawdę to tylko złudzenie optyczne, w którym rolę odgrywa żywy lis i 33-letni Murad Ali.

Gdy tylko odwiedzający zoo w Karaczi wchodzą do zoo, widzą dziwny obraz: dziwaczne stworzenie z ciałem lisa i głową mężczyzny przedstawiające kobietę, która oprócz dziwnego wyglądu ma również ostry umysł, poczucie humoru i podobno przepowiada przyszłość.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Oprócz dowcipnej rozmowy istota o imieniu Mumtaz zarabia fortuny na swoich gościach. Uczniowie przychodzą do niej z pytaniami o wyniki egzaminów, a zainteresowane matki konsultują się z nią na temat perspektyw małżeństwa swoich córek.

Ta dziwna i niewątpliwie okrutna rozrywka każdego dnia przyciąga setki gości z Pakistanu, a także turystów, którzy słyszeli o dziwacznym stworzeniu.

Faktem jest, że rolę lisa w tym dziwnym spektaklu gra nie pluszak, ale prawdziwy żywy lis, który musi leżeć bez ruchu i czekać, aż skończy się jej „dzień roboczy”, który nawiasem mówiąc, trwa 12 godzin!

Za każdym geniuszem stoi kobieta, która go uczyniła

W rolę Mumtaza wciela się ojciec dwójki dzieci, 33-letni Murad Ali. Przed pracą nakłada mocny makijaż i przemienia się w kobietę o ciele lisa. Ta praca została przekazana Muradowi od jego ojca, który zmarł 16 lat temu i grał również rolę Mumtaz Begum.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com