Coraz częściej myślisz o zrobieniu tatuażu, ale nie wiesz jakie miejsce na niego wybrać? Przychodzimy Ci z odsieczą! Tatuaże na stopach i palcach są niecodzienne, ale jeśli chcesz się wyróżniać, postaw właśnie na nie. Tatuaże te będą cechować się przede wszystkim minimalizmem, zwłaszcza te na palcach – w końcu niewiele się tu zmieści, ale pamiętaj, że czasem lepiej postawić na jakość, a nie ilość – a w tym przypadku najważniejszy jest przekaz.

Serum pod oczy, które działa cuda, a kosztuje niewiele!

Dłoni nie ukryjesz, więc jeśli chcesz się zdecydować właśnie na nie, postaw na nieoczywisty i niezbyt osobistą grafikę czy napis. Natomiast stopy, są najczęściej zakryte, więc jeśli nie boisz się łaskotania stóp – na podeszwie możesz wypisać co tylko zechcesz. Wiele osób uważa również, że tatuaże na stopie są bardzo zmysłowe.

Triki makijażowe blogerek

Tatuaże na palcach stały się modne dzięki gwiazdom, takim jak: Cara Delevingne, Rihanna, Chiara Ferragni Miley Cyrus. Kto nie kojarzy kultowego lwa na palcu Cary? Dodatkowo, ta modelka może pochwalić się także tatuażem na stopie i to również bardzo oryginalnym Na jej podeszwie bowiem wytatuowany jest napis „MADE IN ENGLAND”. Czy to nie jest urocze?

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Jeśli uważasz, że stopy i palce to idealne miejsce na tatuaż zastanów się zatem, jaki napis czy grafikę wybrać. Możesz też zainspirować się naszymi pomysłami. Enjoy!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com