Coraz częściej myślisz o zrobieniu tatuażu, ale nie wiesz jakie miejsce na niego wybrać? Przychodzimy Ci z odsieczą! Tatuaże na stopach i palcach są niecodzienne, ale jeśli chcesz się wyróżniać, postaw właśnie na nie. Tatuaże te będą cechować się przede wszystkim minimalizmem, zwłaszcza te na palcach – w końcu niewiele się tu zmieści, ale pamiętaj, że czasem lepiej postawić na jakość, a nie ilość – a w tym przypadku najważniejszy jest przekaz.

Serum pod oczy, które działa cuda, a kosztuje niewiele!

Dłoni nie ukryjesz, więc jeśli chcesz się zdecydować właśnie na nie, postaw na nieoczywisty i niezbyt osobistą grafikę czy napis. Natomiast stopy, są najczęściej zakryte, więc jeśli nie boisz się łaskotania stóp – na podeszwie możesz wypisać co tylko zechcesz. Wiele osób uważa również, że tatuaże na stopie są bardzo zmysłowe.

Triki makijażowe blogerek

Tatuaże na palcach stały się modne dzięki gwiazdom, takim jak: Cara Delevingne, Rihanna, Chiara Ferragni Miley Cyrus. Kto nie kojarzy kultowego lwa na palcu Cary? Dodatkowo, ta modelka może pochwalić się także tatuażem na stopie i to również bardzo oryginalnym Na jej podeszwie bowiem wytatuowany jest napis „MADE IN ENGLAND”. Czy to nie jest urocze?

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Jeśli uważasz, że stopy i palce to idealne miejsce na tatuaż zastanów się zatem, jaki napis czy grafikę wybrać. Możesz też zainspirować się naszymi pomysłami. Enjoy!

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com