W tym sezonie trendem są nie tylko jaskrawe kolory, lecz także fantazyjne wzory. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Lato to idealny czas na jaskrawe kolory i soczyste barwy. Chodzi nie tylko o kolorowe ubrania, lecz także o spektakularny manicure. Ponadto, w tym sezonie rządzą nie tylko jaskrawe kolory, lecz także szalone wzorki.

Ze względu na to, że latem zakładamy na siebie stosunkowo niewiele, manicure się staje jednym z najważniejszych elementów naszej stylizacji, który zdecydowanie dodaje nam uroku. Różnokolorowe owoce, kwiatuszki, postaci z kreskówek, zwierzęta, a nawet egzotyczne ptaki są głównym trendem w manicure latem 2020.

Świetnie będą wyglądać wzorki z gałązkami oraz liśćmi na delikatnym pastelowym tle.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Rewelacyjnie smaczny i banalnie prosty przepis na piernik

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Szczególną uwagę należy również zwrócić na wzory z motylami i wazkami, chrząszczami, a nawet trzmielami, które zrobią twoja stylizacje bardziej figlarną.

Bardzo modnym trendem są także paznokcie z motywem morskim: chodzi przede wszystkim o palmy, eleganckie morskie rybki, delfiny, ośmiornicy, rozgwiazdy, muszle oraz kotwice.

Abstrakcje oraz rozmaite geometryczne wzory na pazurkach również nadal są bardzo „trendy”.

Oto są kilka ciekawych wariacji manicure’owych na lato.

Manicure na lato 2020 – najmodniejsze trendy oraz antytrendy

Jak widać, w tym sezonie można śmiało dać upust swojej fantazji i zdecydować się na naprawdę szalone wzory oraz jaskrawe kolory. Jeżeli chodzi o antytrendy w sezonie lato 2020, to lepiej unikać ciemnych kolorów oraz nadmiaru blasku. Kamienie, koraliki oraz iskierki są już raczej przeszłością.