Jaki rodzaj manicure zazwyczaj wykonujesz? Klasyczny? Hybryda? Czy po prostu pokrywasz paznokcie piękną czerwienią? Czy kiedykolwiek słyszałeś o tym, że możesz ugotować jakieś danie na paznokciach lub przedstawić postać z kreskówki? Jeśli nie, na pewno będziesz zaskoczony!

Instagram Nail Sunny
Instagram Nail Sunny

"Nail Sunny" to salon, który powstał z inicjatywy dwóch sióstr Arinę i Eleonorę Movsisyan. Dziewczyny zaczynały swoją działalność od pomieszczenia metr po metrze, a teraz mają ponad 400 pracowników. Główny i największy salon jest w Moskwie, a także istnieje kilku gałęzi nie tylko w całej Rosji, a i w Ameryce (Los Angeles, Miami).

Top 5 najbardziej dziwacznych zdobień na paznokciach. Ten manicure mocno Cię zdziwi

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

W mediach społecznościowych można zobaczyć ogromną liczbę wykonanych manicure. Mistrzynie korygują nawet najbardziej beznadziejną sytuację (nawet gdy nie ma gwoździa). Ale oprócz zwykłych manicure i pedicure, salon różni się tym, że może przedstawić wszystko, co sobie życzysz na swoich własnych paznokciach.

Postacie z filmów / kreskówek, jedzenie, produkty do higieny osobistej, planety, żelazko, a nawet sam koronawirus! Kreatywność mistrzów tego salonu po prostu się przewraca! Dlatego nie jest zaskakujące, że konto instagramowe nalicza około 2,1 milion obserwujących.

Top 3 zdrowych produktów dobrych dla pracy wątroby

Założycielki salonu na spokojnie odpowiadają na pytanie, co im pomogło osiągnąć taki wieki sukces?

"Nasze motto to „Piękno dostępne dla każdego”. I trzymamy się tego, starając się zapewnić naszym klientom wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie. Chcieliśmy zjednoczyć świeckie lwice, gwiazdy, gospodynie, żony, matki, a nawet babcie pod jednym dachem. Minimalny koszt manicure w naszych salonach to 700 rubli (34 zł.), a pokrycie premium to 1200 (59 zł.)" -zdradziła kiedyś Arina w rozmowie z mediami. 

A jaki manicure wybrałaś by dla siebie?

Kobiety, które mają niezwykłe dziwne brwi. Nowe eksperymenty z wyglądem zawsze przyciągają uwagę, a czasem nawet wchodzą w modę. Ale z kreatywnością bardzo łatwo jest przesadzić, więc za tym bardzo trzeba uważać. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com