Rodzinny Park Tematyczny „Magiczne Ogrody”, położony w Janowcu (w odległości 65 km od Lublina i 55 km od Radomia), to jeden z najlepszych pomysłów na weekendowy wypad z dziećmi. Co ciekawe, ten Park powstał w oparciu o oryginalną historię.

Wśród setek drzew, kwiatów oraz krzewów są ukryte bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe stworzenia. Te fantastyczne postacie doskonale wpasowują się w niezwykle malowniczą przyrodę, co sprawia, że każdy czuje się w Magicznych Ogrodach jak bohater magicznej baśni.

Zalecamy odwiedzić wszystkie strefy Magicznych Ogrodów, takie jak marchewkowe pole, gdzie rosną gigantyczne marchewki, miasteczko zamieszkane przez gnomy, Dom Czarodzieja, Smocze Gniazdo, Zamek Wróżek itp.

W Magicznych Ogrodach znajdziecie mnóstwo atrakcji na każdy gust: karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, zamki, tunele, trampoliny, a także wiele gier edukacyjnych, na przykład ciekawe eksperymenty z wodą w Wodnym Świecie. Wszystkie zabawy i atrakcje dostępne w Magicznych Ogrodach są już wliczone w cenę biletu.

Atrakcje Magicznych Ogrodów adresowane są dla każdej grupy, szczególnie ciekawe to miejsce będzie dla dzieci z podstawówki, chociaż możecie zabrać tu nawet najmniejszych (wygodne ścieżki spacerowe są wygodne do spacerów z wózkiem, nowoczesne toalety są wyposażone w przewijaki, ponadto w każdym punkcie gastronomicznym możesz podgrzać jedzenie dla dziecka w specjalnym podgrzewaczu do butelek lub w kuchence mikrofalowej).

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Na terenie Magicznych Ogrodów można znaleźć wiele miejsc do relaksu, a nawet strefę grillowania z całym niezbędnym wyposażeniem, dzięki czemu możecie zorganizować prawdziwy rodzinny piknik. Parking w Magicznych Ogrodach jest bezpłatny, jak również Wi-Fi, który funkcjonuje na całym terytorium parku.

Ceny biletów wstępu do parku „Magiczne Ogrody” w Janowcu:

  • dzieci poniżej 100 cm wzrostu - gratis
  • dzieci w wieku do 14 lat oraz emeryci - 43 zł
  • dorośli - 52 zł
  • rodzina (2 + 1) - 126 zł
  • rodzina (2 + 2) - 169 zł

Magiczne Ogrody są otwarte dla zwiedzających codziennie w godzinach 10-19.00. Bilety do parku można szybko i łatwo kupić online.