Rodzinny Park Tematyczny „Magiczne Ogrody”, położony w Janowcu (w odległości 65 km od Lublina i 55 km od Radomia), to jeden z najlepszych pomysłów na weekendowy wypad z dziećmi. Co ciekawe, ten Park powstał w oparciu o oryginalną historię.

Wśród setek drzew, kwiatów oraz krzewów są ukryte bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe stworzenia. Te fantastyczne postacie doskonale wpasowują się w niezwykle malowniczą przyrodę, co sprawia, że każdy czuje się w Magicznych Ogrodach jak bohater magicznej baśni.

Zalecamy odwiedzić wszystkie strefy Magicznych Ogrodów, takie jak marchewkowe pole, gdzie rosną gigantyczne marchewki, miasteczko zamieszkane przez gnomy, Dom Czarodzieja, Smocze Gniazdo, Zamek Wróżek itp.

W Magicznych Ogrodach znajdziecie mnóstwo atrakcji na każdy gust: karuzele, huśtawki, zjeżdżalnie, zamki, tunele, trampoliny, a także wiele gier edukacyjnych, na przykład ciekawe eksperymenty z wodą w Wodnym Świecie. Wszystkie zabawy i atrakcje dostępne w Magicznych Ogrodach są już wliczone w cenę biletu.

Atrakcje Magicznych Ogrodów adresowane są dla każdej grupy, szczególnie ciekawe to miejsce będzie dla dzieci z podstawówki, chociaż możecie zabrać tu nawet najmniejszych (wygodne ścieżki spacerowe są wygodne do spacerów z wózkiem, nowoczesne toalety są wyposażone w przewijaki, ponadto w każdym punkcie gastronomicznym możesz podgrzać jedzenie dla dziecka w specjalnym podgrzewaczu do butelek lub w kuchence mikrofalowej).

Popularne wiadomości teraz

Na bycie matką nigdy nie jest za późno: jak wygląda teraz życie kobiety, która po raz pierwszy urodziła w wieku 66 lat?

Przez pięć lat będzie szczęście i sukces: znaki zodiaku, z którymi fortuna zawsze będzie blisko

4 fryzury dla cienkich włosów, które dodają dodatkowej objętości

Michał Wiśniewski i Mandaryna na studniówce córki Fabienne. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z imprezy

Na terenie Magicznych Ogrodów można znaleźć wiele miejsc do relaksu, a nawet strefę grillowania z całym niezbędnym wyposażeniem, dzięki czemu możecie zorganizować prawdziwy rodzinny piknik. Parking w Magicznych Ogrodach jest bezpłatny, jak również Wi-Fi, który funkcjonuje na całym terytorium parku.

Ceny biletów wstępu do parku „Magiczne Ogrody” w Janowcu:

  • dzieci poniżej 100 cm wzrostu - gratis
  • dzieci w wieku do 14 lat oraz emeryci - 43 zł
  • dorośli - 52 zł
  • rodzina (2 + 1) - 126 zł
  • rodzina (2 + 2) - 169 zł

Magiczne Ogrody są otwarte dla zwiedzających codziennie w godzinach 10-19.00. Bilety do parku można szybko i łatwo kupić online.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Klęska Sylwii Grzeszczak w „The Voice Poland”. Fani są zażenowani poziomem jej grupy

  2. Kobieta bez zębów publikuje w sieci swoje metamorfozy. Jej filmiki to hit sieci

  3. Ostatnia cyfra roku Twojego urodzenia zdradza prawdę o tym jaka jesteś. Sprawdź to

  4. Makijażystka odmłodziła 80-letnią klientkę o kilkadziesiąt lat. Jej zmiana robi wrażenie

  5. Na plecach kobiety pojawił się bąbel z dziurką. Co to było? Diagnoza powaliła ją na kolana