Rak

Od lat czekasz aż Twój narzeczony Ci się oświadczy. Jesteście ze sobą tak długo, a na Twoim palcu wciąż brakuje pierścionka. No właśnie.. Gwiazdy przewidują, że w ten weekend to się zmieni, jeśli tylko Twój partner zbierze się na odwagę. Trzymamy za niego kciuki! Za rok będziesz bawić się na swoim weselu - zobaczysz.

Horoskop na marzec dla wszystkich znaków zodiaku. Wodniki i Lwy mogą wyczekiwać wielkich zmian

Byk

Twoje życie jest ustabilizowane. Masz kochającego partnera, w pracy idzie Ci całkiem nieźle.. czas coś zmienić- ale na szczęście nie na gorsze! Od jakiegoś czasu myślałaś o dziecku.. i Twoje marzenie może się spełnić. W ten weekend albo poczniesz dziecko, albo dowiesz się o ciąży! Twój partner będzie chodził cały w skowronkach... Mars zadba o to, aby był to syn.

Popularne wiadomości teraz

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Strzelec

Jak długo już dusisz się w tym ciasnym mieszakaniu? Czas z tym skończyć. Życie jest za krótkie, żeby mieszkać byle jak, nawet jeśli nowe mieszkanie wiąże się z obciążającym kredytem. Gwiazdy mówią, że to dla Ciebie idealny moment. W ten weekend podejmiesz decyzję gdzie i jak będziesz mieszkać przez najbliższe lata. Cokolwiek zaplanujesz - gwiazdy Ci pomogą, więc nie bój się realizować nawet najbardziej szalonych pomysłów.

Top 3 znaki zodiaku, które są najlepszymi żonami. Ich mężowie są zgodni: Nie ma lepszych od nich

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com