2020 to dobry czas na zawieranie małżeństwa. Sojusze zawarte w tym roku będą bardzo trwale. Właśnie dlatego astrolodzy zalecają, aby nie odkładać ślubu na później i wziąć go tak szybko, jak jest to możliwe. Wszystkie znaki zodiaku mogą znaleźć swoje szczęście małżeńskie.

Kolejny 2021 Rok Bawołu będzie bardzo udanym dla pracoholików i karierowiczów, natomiast zawarcie małżeństwa zaleca się przełożyć na później.

W związku z tym astrolog sporządził nową prognozę, w której wymienił szczęśliwe kobiety, które wyjdą za mąż jeszcze przed końcem 2020 roku. Ponadto, on powiedział, które znaki zodiaku założą welon i suknię ślubną już we wrześniu.

Tylko dwa znaki zodiaku mają największe szanse na zawarcie małżeństwa i stworzenie rodziny we wrześniu 2020 roku.

Według astrologa będzie to bardzo dobry miesiąc na ślub. Nawet jeśli wasz romans dopiero się zaczął, istnieje wielka szansa, że on przekształci się w trwały związek pełen miłości.

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Najkrótsze małżeństwa w historii. Rekordziści pokłócili się i rozstali się w dniu ślubu

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Dowiedzmy się, kim są te szczęściary?

Znaki zodiaku, które wezmą ślub we wrześniu

Rak

Raki są u progu nowego życia. Wrzesień będzie bardzo dobrym miesiącem na zawarcie małżeństwa, nawet jeżeli wasz romans dopiero się rozwija.

Ci, którzy są w związku od dłuższego czasu, w końcu zdecydują się na ten krok, ponieważ gwiazdy popchną ich do tego.

Dlatego właśnie Raki są jednym ze znaków zodiaku, który już wkrótce pożegna się z wolnym życiem i pozna, czym jest rodzinne szczęście.

Najprawdopodobniej ślub odbędzie się po 24 września. Przynajmniej twoja druga połówka na pewno ci się oświadczy oraz da pierścionek zaręczynowy.

Strzelec

Nawet jeżeli Strzelec nadal nie jest w poważnym związku, to się wkrótce zmieni.

Zdaniem astrologa wrzesień będzie decydującym miesiącem w dosłownym tego słowa znaczeniu. Już niedługo poznasz przeznaczoną ci osobę. Zrozumiesz to dosłownie od pierwszego wejrzenia. Ślub tez już tuż, tuż.

Ta decyzja może być spontaniczna, ponieważ doświadczysz czegoś, czego nigdy wcześniej w życiu nie doświadczyłeś. Uświadomisz sobie, że to jest Twoja osoba. Dlatego nie ma sensu odkładać decyzji o małżeństwie oraz weselu na później.

Strzelcy, którzy wezmą ślub we wrześniu, są prawdziwymi szczęściarami, ponieważ ich małżeństwo na pewno będzie trwale i szczęśliwe.