Baran

Kobiety tego znaku zodiaku mają bardzo potężną energię i magicznie wpływają na mężczyzn. Baranowi trudno jest przekonać lub narzucić swoją opinię. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo mądrzy i przebiegli. Z reguły wybierają sobie partnera: jeśli lubią mężczyznę, biorą go za rękę i we wszystkim wspierają.

Najszybsze babeczki w Twoim życiu. Każdy pokocha ten przepis

Panna

Kobiety tego znaku zodiaku są silne i niezależne. Są przyzwyczajeni do życia według własnych zasad i prawie nigdy nie cierpią z powodu samotności. Panny ciężko pracują i polegają tylko na sobie. Z wszelkimi problemami radzą sobie sami i nie proszą mężczyzn o pomoc, ale jeśli zostanie im zaproponowana, nie odmówią.

„Ideał kobiety” w polskim programie randkowym. Mężczyźni oniemieli na jej widok

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Koziorożec

Kobiety tego znaku zodiaku są bardzo zdeterminowane. Jeśli czegoś chcą, na pewno to dostaną. Rzadko szukają pomocy i są przyzwyczajeni do robienia wszystkiego samodzielnie. A ich wewnętrzna siła i asertywność pomagają osiągnąć wszystkie cele i stają się przykładem do naśladowania. Koziorożce wiedzą, jak komunikować się z mężczyznami, budując z nimi nie tylko relacje osobiste, ale także biznesowe.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com