Baran

Kobiety tego znaku zodiaku mają bardzo potężną energię i magicznie wpływają na mężczyzn. Baranowi trudno jest przekonać lub narzucić swoją opinię. Przedstawiciele tego znaku zodiaku są bardzo mądrzy i przebiegli. Z reguły wybierają sobie partnera: jeśli lubią mężczyznę, biorą go za rękę i we wszystkim wspierają.

Najszybsze babeczki w Twoim życiu. Każdy pokocha ten przepis

Panna

Kobiety tego znaku zodiaku są silne i niezależne. Są przyzwyczajeni do życia według własnych zasad i prawie nigdy nie cierpią z powodu samotności. Panny ciężko pracują i polegają tylko na sobie. Z wszelkimi problemami radzą sobie sami i nie proszą mężczyzn o pomoc, ale jeśli zostanie im zaproponowana, nie odmówią.

„Ideał kobiety” w polskim programie randkowym. Mężczyźni oniemieli na jej widok

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Wzruszający napis na miejscu spoczynku Agaty Mróz. Spoczywa obok ukochanego Taty. "Bóg tak chciał"

Co łączy wdowę po Krzysztofie Krawczyku i jego menedżera. Prawda wyszła na jaw

Koziorożec

Kobiety tego znaku zodiaku są bardzo zdeterminowane. Jeśli czegoś chcą, na pewno to dostaną. Rzadko szukają pomocy i są przyzwyczajeni do robienia wszystkiego samodzielnie. A ich wewnętrzna siła i asertywność pomagają osiągnąć wszystkie cele i stają się przykładem do naśladowania. Koziorożce wiedzą, jak komunikować się z mężczyznami, budując z nimi nie tylko relacje osobiste, ale także biznesowe.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com