Znawcy imion, którzy zajmują się badaniem osobowości osób o poszczególnych imionach uważają, że można wyłonić grupę kobiet o naturalnych skłonnościach do kłamstw. Kto do nich należy? Przekonajmy się!

Sylwia

Sylwie to idelne przykłady kobiet, z którymi wydaje ci się, że masz świetny kontakt, że możesz jej powierzyć każdą swoją tajemnicę. Jednak szybko okazuje się, że dwulicowość Sylwii jest potężna i tak naprawdę, jeśli jest dla ciebie miła to tylko po to, by wyciągnąć od Ciebie informacje, które potem z chęcią rozgaduje na prawo i lewo.

Kim są i jak wyglądają dzieci Maryli Rodowicz? Córka artystki jest bardzo do niej podobna

Magda

Magdy są typem kłamczuszków nieświadomych, bowiem nie panują nad tą przypadłością. Przedstawiają rzeczywistość lepiej, niż jest naprawdę. Nigdy nie przyznają się do winy, ale zrobią wszystko, by ten winny się znalazł. Przy pierwszej lepszej okazji "podkablują" nawet na bliską koleżankę.

kadr z serialu Wielkie Kłamstewka

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Marika

Mariki otaczają się ogromnym gronem znajomych. Patrząc z boku, wydaje się, że nie ma osoby, która by jej nie lubiła. Jaki jest sekret Marik? Mówią one to, co człowiek chce usłyszeć. To doskonałe manipulatntki. W końcu znajomości i dobre kontakty sie przydają i Mariki doskonale o tym wiedzą. Oprócz tego, że zdarza im się dość często kłamać, są one też bardzo cwane.

Detektyw Rutkowski świętuje urodziny syna. Tak się teraz wyprawia imprezę dla 7-latka

Klaudia

Klaudie uwielbiają koloryzować swoje życie. W ich głowach wszystkie sytuacje życiowe, które je spotykają wyglądają jak z filmu. Wystarczy, że spojrzy na nią mężczyzna, a ona już rozgaduje wszystkim znajomym, że podrywał ją najprzystojniejszy facet pod słońcem. Klaudie są mistrzyniami zmyślania historyjek tylko po to, by jej życie wydawało się barwniejsze. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com