Podobno wszystko zaczyna sie i kończy w naszej głowie. Jeśli chcemy uporządkować nasze zycie z pewnością koniec roku jest odpowiednim czasem na uporania się z naszymi wewnętrznymi problemami.

Jasnowidz Jackowski wie co wydarzy się w Sylwestra

Warto pomyśleć o tym, aby kolejne 12 miesięcy rozpocząć mając zamknięte wszystkie niedokończone sprawy z ubiegłego roku.

Zrób porządek w swoich rzeczach

Gromadzenie niepotrzebnych rzeczy kumuluje złą energię. Warto przejrzeć szuflady i szafki i zastanowić się czy razem z niepotrzebnymi szpargałami nie trzymamy w sobie złych wspomnień. Oczyszczenie powierzchni pozwoli nam z optymizmem rozpocząć nowy rok.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Zakończ to co niepotrzebne

Po zrobieniu porządków w mieszkaniu, czy na biurku w biurze warto zajrzeć w głąb siebie. Może masz niedokończone sprawy, toksyczne relacje, które nie pozwalają Ci normalnie żyć? Męczących znajomych lub namolnego byłego? Postaraj się uciąć wszystkie toksyczne relacje, które sa wokół Ciebie. Ciesz się wolnym umysłem i pozytywnymi ludźmi, na których zawsze możesz liczyć.

Podziękuj sobie i doceń siebie

Ty jesteś najważniejsza. Ty i Twoje dobre samopoczucie. Pamiętaj o tym zawsze. Pamiętaj, że jesteś piękna, mądra i bardzo ważna. Doceń siebie, swoje sukcesy, swoje piękno. Tylko dzięki sobie samej doszłaś do tego co dziś masz. Jeśli nie wierzysz w swoje sukcesy napisz je na kartce. Zobacz ile się ich nazbierało. Z czystym sercem możesz się teraz poklepać po plecach i powiedzieć jaki kawał dobrej roboty zrobiłaś w tym roku!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com