Molfar to huculski mag i uzdrowiciel – unikatowa postać, której nie ma w żadnym innym kraju. Zapoznajcie się z żartobliwym horoskopem na 2021 rok od Molfara, aby dowidzieć się, co czeka na was w tym roku.

WODNIK

Wodnik potrafi lać wodę w ten sposób, aby łatwo dopasować się do każdego towarzystwa. Lecz Bawół nie lubi mokrych miejsc, dlatego nie do końca wierzy oszustowi Wodniku. Chociaż na początku Bawół będzie chciał zrobić z niego szpiega i ulokować go w innym kraju. W końcu Wodnik naprawdę jest świetny w byciu dobrym dla każdego. Natomiast, nawet mając tak fajne perspektywy, czasami Wodnik po prostu gubi się i przez to traci szansę na radykalną zmianę swojego życia.

Wodniku nie warto bać się kłopotów w 2021 roku, Bawół nie zamierza go skrzywdzić, ale on będzie musiał naprawdę ciężko pracować – chodzi nie o pogadanki na imprezach w towarzystwie znajomych, a o ciężka prace umysłowa.

W kwestiach finansowych Wodnik zawsze miał porządek, a w 2021 roku ta sytuacja może nawet się polepszyć. Na co wydać te pieniądze? To Wodnik musi zadecydować o tym: pojechać na wakacje lub zainwestować je w biznes.

Wodnik potrafi wyjść bez szwanku z każdej sytuacji, chociaż doskonale rozumie, że jednocześnie może wyrządzić krzywdę komuś innemu. Dlatego Bawół zorganizuje mu poważny „egzamin” na oddaność w 2021 roku. Jeśli wynik będzie pozytywny, Wodnik będzie szczęśliwy i u niego pojawią się nowi przyjaciele, a jeśli negatywny –  będzie musiał poczekać na następną wizytę Bawołu. Brzmi przerażająco? No to trzeba będzie starać się z całych sil, aby jednak zaliczyć ten egzamin.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Wodnik zauważy wyraźną nierównowagę w swoim życiu w 2021 roku. Na przykład, jeśli w życiu osobistym wszystko jest w porządku, to z jakiegoś powodu pełny chaos w pracy. I na odwrót. Co powiedzą na to gwiazdy? „Woda jest, wiec wystarczy oczyścić karmę, czynić dobro innym i nie szukać własnej korzyści od każdej znajomości”.

Ogólnie Wodnik może spodziewać się pięknych i przyjemnych niespodzianek. Bawół od samego początku nowego roku jest zdeterminowany, by czynić dobro. Przyjmuj to dobro z otwartym umysłem i dziel się tym dobrem z innymi ludźmi.

horoskop 2021
horoskop 2021
Photo by Toa Heftiba on Unsplash

BLIŹNIĘTA

Nie wiadomo, jak im to wychodzi, ale Bliźnięta potrafią obrócić każdą sytuację na swoją korzyść. Nawet jeśli ktoś ma inny punkt widzenia, po rozmowie z Bliźniętami na pewno stanie po ich stronie. Lecz Bawół przygotował dla nich prawdziwą kolejkę górską – będzie to zarówno przerażająca wycieczka, jak i ryzykowna, w pewnym momencie oni nawet zechcą krzyknąć: „Wysiadam!”.

Natomiast nie warto panikować – warto zaufać. Komu? Bliźnięta muszą zadecydować samodzielnie: światu, sobie, partnerowi. Motto na 2021 rok brzmi „Nie bój się”.

Jeśli chodzi o sprawy finansowe, warto być szczerym ze sobą: zawsze jest ci za mało. Chociaż trudno powiedzieć, ze Bliźnięta są z natury chciwe, wcale nie. Po prostu zawsze mają wiele pomysłów i pragnień.  Co ciekawe, przedstawiciele tego znaku zwykle wybierają odpowiednich ludzi i to jest prawdziwe szczęście. Akurat pod tym względem Rok Bawołu będzie jednym z najbardziej udanych dla Bliźniąt.

Ze względu na to, ze 2020 rok zaskoczył wszystkich pandemia, w 2021 roku wszyscy są już gotowi na kolejną niespodziankę. Ważne jest, aby nie ulegać ogólnej panice. Przecież Bliźnięta wiedza, że im w każdym razie nic nie grozi. Wystarczy przestrzegać dość prostej zasady: nie wołaj psa, jeśli potrzebujesz kota.

Co do nowych propozycji i ciekawych możliwości w nowym roku – ich na pewno nie zabraknie, dlatego nie warto zgadzać się na pierwszą lepszą propozycję.

Jedyną rzeczą, która może zaszkodzić Bliźniętom być szczęśliwymi, jest ich podejrzliwość i pewność tego, ze życie mija. Po co ta skromność – przecież Bliźnięta zawsze są w centrum wszystkich wydarzeń. Wystarczy tylko wybrać, jakie wydarzenia są naprawdę warte waszej uwagi, bo w Roku Bawołu ich na pewno nie zabraknie. Dlatego warto spieszyć się powoli i od czasu do czasu patrzeć pod nogi oraz nie bujać ciągle w obłokach. Wtedy prawdopodobieństwo wpadnięcia w jakieś tarapaty będzie o wiele mniejsze.

Tak naprawdę Bliźnięta mają dobre serce, ale boją się zaufać innym – przecież ktoś może odebrać ich otwartość w niewłaściwy sposób. Natomiast w 2021 roku obok Bliźniąt będą osoby, które płacą za dobro dobrem i dostrzegają w ludziach tylko najlepsze ich cechy.

WAGA

Wagi ciągle coś sprawdzają i obliczają. I nawet jeśli dokonają jakiegoś wyboru, często są rozczarowani i wmawiają sobie, że zrobili niewłaściwy wybór. Co wiec może zrobić Bawół w takiej sytuacji? Czasami mu dość trudno zrozumieć logikę przedstawicieli tego znaku zodiaku. Pozostaje tylko jedno: całkowicie zmylić Wagę. Dlatego należy spodziewać się życiowych questow i niestandardowych ofert od ludzi wokół. W tym roku w życiu Wagi będzie mnóstwo prowokacji ze strony kolegów i przyjaciół. Lecz te prowokacje wcale nie będą podstępne. Nie trzeba szukać w nich podtekstów, lecz cieszyć się życiem oraz nie bać się popełniać błędy.

W tym roku w życiu Wagi będzie także miejsce na biurowy romans. Wiadomo, że Waga zwykle uwielbia uczyć i instruować innych, być lepszym i mądrzejszym, a Bawół jest szczęśliwy, że może ponownie urozmaicić życie Wagi. Dlatego te miłosne przygody zostaną w ich pamięci na długo, a bliżej lata stanie się jasne, jak żyć: kontynuować ten romans lub pogrążyć się w pracy.

horoskop 2021
horoskop 2021
Photo by Erik Brolin on Unsplash

Jeśli chodzi o pieniądze, Waga jest bardzo podobna do Panny: też ciągle je liczą, oszczędzają, a czasami... są bardzo chciwi. Chociaż Waga wie, jak zaprzyjaźnić się z odpowiednimi ludźmi, łatwo się do nich dostosowuje i jest gotowa ciężko pracować. W 2021 roku Waga będzie musiała poważnie pomyśleć o rozwoju swojej kariery. Warto się wysilić i wznieść się wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Bawół ma przygotowane dla Wagi nowe szczyty, jeśli oczywiście Waga nie ma nic przeciwko temu.

W 2021 roku Waga zrozumie, czym jest nienawiść. Dlatego warto spędzać mniej czasu w sieciach społecznościowych i nie angażować się w konflikty. Bawół zwykle nikogo nie wrabia, ale czasami sprawdza. Dlatego lepiej ominąć kolejny wirtualny skandal.

Waga to niemalże jedyny znak zodiaku, którego przedstawiciele muszą przestać się spieszyć i ustalić konkretny cel na 2021 rok. Waga zawsze chce być dosłownie wszędzie. Lecz warto zatrzymać się, chociażby na chwile, i zastanowić się nad swoim życiem. Bawół woli pewność. Dlatego warto ustalić cel na początku roku i śmiało pędzić do niego.