Ten test postaci jest bardzo dokładny, ponieważ działa bezpośrednio z podświadomością. Powie ci, co jest w tobie najważniejsze. Zdanie testu jest łatwe. Spójrz na zdjęcie. 4 rzeczy są tutaj przedstawione. Wybierz jeden z nich. Powinieneś ją pociągnąć, jakby była twoja.

Krótki test dla pań

Wachlarz

Jeśli wybrałaś wachlarz, to w tym życiu najbardziej chcesz uznania. Potrzebujesz popularności, starasz się zadowolić wszystkich i zawsze bierzesz pod uwagę opinie innych. To ludzie tacy jak ty zostali stworzeni, aby być gwiazdami. Nie próbujesz drażnić innych i być lepszym, po prostu rozumiesz, że nie ma granic doskonałości i dążysz do lepszego.

Jacek Kurski tryska dumą po „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” 

Popularne wiadomości teraz

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

Katarzyna Dowbor wraca do kultowego programu? Sensacyjne wieści z decyzją

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Korale

Test mówi, że wymyśliłaś w głowie pewien obraz, który uważasz za idealny. Jest to obraz tego, jaką powinienaś być, jakie powinno być twoje życie, kim powinni być twoi bliscy i partner w życiu. Jesteś idealistą, ale staraj się, aby twoje marzenie stało się rzeczywistością. Kreatywna osoba i miłośniczka sztuki.

Maffashion znacznie skróciła włosy

Grzebień

Niezależność to twoje drugie imię. Ten test uważa, że nie możesz znieść zakresu i narzuconej opinii. Masz swój punkt widzenia. Nie poddajesz się masowym trendom. Żyje w tobie zbuntowany duch i miłość do wolności. Nie jesteś jak wszyscy inni, a zatem ludzie tacy jak ty. Chociaż nie szukasz kogoś do polubienia. Ludzie są gotowi iść za tobą, ponieważ wiesz, jak przekonać. Chcesz po prostu żyć we własnym świecie, w którym obowiązują tylko twoje zasady.

Lusterko

Test  mówi, że jesteś osobą kochającą wygodne życie. Lubisz wygodę, palenisko, bliskich ludzi obok. Jesteś bardziej introwertykiem niż ekstrawertykiem. Czy lubisz cieszyć się życiem, spokojna, zrównoważona i znająca swoją wartość.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com