Strzelcu, Byku i Raku – ten weekend należy do Was. Jest on przełomowy i od niego może zależeć cały przyszły rok.

Sprawdź więc czego się wystrzegać, a w co warto się zaangażować.

Szczegółowy horoskop na 2020 rok

Rak

Ktoś zaprosił Cię na imprezę, domówkę, albo po prostu na piwo? Może Ci się pozornie wydawać, że to nic takiego, w końcu w ostatnim czasie dużo wychodziłaś, a nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło. Tym razem jednak będzie zupełnie inaczej. Poznasz ciekawego mężczyznę, który może całkowicie zmienić Twoje życie-na dobre.

Byk

Dość tych szarych dni, które nic nie wnoszą do Twojego życia. W sobotę się przełamiesz i podejmiesz decyzję, która zmieni Twoje losy na cały przyszły rok. Zmienisz kompletnie swoje plany zawodowe. W końcu od zawsze marzyłaś by być businesswoman.

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Strzelec

Zawalcz o swojego partnera. Widzisz, że ostatnio jest dość nieobecny i coraz więcej pracuje. Jest wciąż zmęczony. Nie pomagają wam też jego wieczne delegacje. Postaraj się, żeby dziś przypomniał sobie, jaki ma przy sobie skarb, bo na następnym wyjeździe będzie podobno też wiele jego współpracownic..

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com