BARAN

Za tobą trudny rok pełen wzlotów i upadków. Na szczęście nowy rok będzie dla ciebie znacznie korzystniejszy. Czeka cię wiele przyjemnych chwil. Możliwe spektakularne osiągnięcia w pracy, ale tylko pod warunkiem, że na to zapracujesz.

Jeśli chodzi o miłość, ten rok będzie wyjątkowo burzliwy. Jeśli jesteś w związku, nie prędko spodziewaj się zaręczyn. Singielki mogą spodziewać się wielu ciekawych spotkań. Szczególnie jeden brunet odegra w Twoim życiu ważną rolę. Nie wiadomo jednak, czy to ten jedyny.

Twój cytat na nowy rok:

Zbyt często ludzie pracują ciężko nad niewłaściwą rzeczą. Pracować nad właściwą rzeczą jest prawdopodobnie ważniejsze niż pracować ciężko. - Caterina Fake

 

BYK

Początek roku przyniesie stabilizację na wszystkich płaszczyznach Twojego życia. Będzie tak, jak lubisz. Pamiętaj jednak, by nie zaniedbać aktywności fizycznej. Świetna figura przyda się na magiczne wakacje, które na Ciebie czekają.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Poza tym to będzie emocjonujący rok, jeśli chodzi o uczucia, zwłaszcza dla singielek. Pamiętaj tylko, żeby w ferworze uczuć nie stracić zdrowego rozsądku i nie wejść w toksyczny układ bez przyszłości. Bądź czujna. Mężczyzna, który Ci się spodoba nie będzie mieć dobrych zamiarów wobec Ciebie.
Dopiero koniec roku okaże się bardzo dobry dla spraw finansowych. 

Twój cytat na nowy rok:

Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na byciem kimś, kim nie jesteś. – Steve Jobs.

 

BLIŹNIĘTA

Nowy rok to dobra okazja, żeby się zastanowić, co Ci się dotąd udało, a nad czym powinnaś jeszcze popracować. Potraktuj rok 2020 jak nowy początek. To dobry moment, by postawić wszystko na jedną kartę. Zacznij wreszcie realizować swoje wielkie marzenie zanim będzie za późno. Mars będzie Ci w tym roku sprzyjał.

W kwestii uczuć czeka cię raczej spokojny rok, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Stabilność uczuciowa, choć nieco nudna, da Ci ukojenie. Nie szukaj dziury w całym, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawi się interesujący mężczyzna, co może nastąpić w okolicach lata. Singielko, w Twoim życiu na pewno pojawi się ktoś, kto wniesie w nie dużo miłości.

Twój cytat na nowy rok:

Nigdy nie marnuj czasu, próbując wytłumaczyć kim jesteś ludziom, którzy postanowili Cię nie zrozumieć. - Dream Hampton

Wizja jasnowidza Jackowskiego dla Polski na 2020 rok

 

RAK

Pierwsze tygodnie nowego roku okażą się wyjątkowo intensywne. W pracy przygotuj się na dużą dawkę pracy. W tych chwilach będziesz mogła liczyć na swojego partnera.

Możliwy daleki wyjazd w sprawdzonym gronie albo nowe wyzwanie, którego byś się nie spodziewała. Pamiętaj tylko, żeby nie stracić głowy, szczególnie gdy w grę wchodzi wydawanie pieniędzy i wchodzenie w relacje bez przyszłości z podejrzanymi, choć atrakcyjnymi mężczyznami. 

Powinnaś też zadbać o relacje rodzinne. Nie duś w sobie złych emocji. Nie wyjdzie Ci to na dobre. Powinnaś przebaczyć, by ten rok był udany.


Twój cytat na nowy rok:

W życiu nie zawsze wygrywają najmądrzejsi, najpiękniejsi i najbardziej przebojowi. Wygrywają ci, którzy postanawiają wygrać. - Kamila Rowińska

LEW

W nowym roku będziesz pewna siebie i co ważne, uda ci się wreszcie rozprawić z kompleksami. Zrozumiesz, że tylko cię dołują i nie wnoszą do twojego życia niczego dobrego. To będzie ogromny przełom. Pokochanie siebie sprawi, że latem czeka na Ciebie burzliwy romans. Czeka cię wiele skrajnych emocji, ale jedno jest pewne – tej znajomości nigdy nie zapomnisz.

Za to lwice w związkach mogą spodziewać się zmiany stanu cywilnego. Czeka Cię cudowny rok wypełniony głębokimi uczuciami.

W pracy nie wydarzy się nic specjalnego. Bezpieczna i wygodna posada pozwoli Ci się wreszcie skupić na sobie, a nie na obowiązkach.

Twój cytat na nowy rok:

Wznoś się po każdym upadku, padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła. - Maria von Ebner-Eschenbach

 

PANNA

W tym roku pokonasz wreszcie wszelkie przeciwności losu. Trudne lata wreszcie odejdą w zapomnienie.

Uda ci się wyjaśnić dawne spory i zażegnać konflikt z osobą, na której ci zależy. Najbliższe miesiące przyniosą też ożywienie w związku. Myślałaś, że jesteś mu obojętna, ale Twój partner udowodnił wreszcie, że jest inaczej. Jeśli jesteś sama, będziesz musiała dalej wytrzymać w tym stanie. Pamiętaj, lepiej być singielką, niż tkwić w nieprzyjemnych relacjach.


W pracy wiele się będzie działo. Możliwe liczne zmiany miejsca zatrudnienia, nowi szefowie i wiele ciekawych projektów, w które chętnie się zaangażujesz. Czeka cię dodatkowa gotówka, którą warto mądrze rozdysponować, część odkładając na trudniejszy koniec roku.

Twój cytat na nowy rok:

Przyszedł ten dzień, kiedy ryzyko trwania w pąku było bardziej bolesne niż ryzyko zakwitnięcia. - Anais Nin

 

WAGA

Spróbuj w tym roku skupić się bardziej na swoich potrzebach, bo tylko Ty umiesz najlepiej o nie zadbać. Naucz się trudnej sztuki asertywności – bardzo ci się przyda, zwłaszcza w pierwszych tygodniach roku.


W sprawach uczuciowych szykuje się dużo niespodzianek. Poczujesz się dobrze w swojej skórze, co przełoży się na stosunek twojego partnera do ciebie – nie będzie mógł oderwać od ciebie rąk! Jeszcze Nidy nie byliście tak szczęśliwi!

Jeśli jesteś singielką, od początku roku miej oczy szeroko otwarte – na horyzoncie miłość! Unikaj tylko znajomości z przypadkowymi ludźmi z Internetu. Zamiast tego rozejrzyj się za ciekawym mężczyzną w swoim otoczeniu.

Twój cytat na nowy rok:

Być może urodziłaś się bez skrzydeł. Ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć. - Coco Chanel

SKORPION

W okolicach wiosny znajoma złoży ci ciekawą propozycję finansową. Będziesz się wahała, czy ją przyjąć. Niepotrzebnie. To będzie krok w dobrą stronę, który zapewni ci rozwój, nowe znajomości i dobre pieniądze. Bądź natomiast czujna na jesieni, bo możesz wpaść w kłopoty finansowe.

Jeśli szukasz miłości, w tym roku przestań oglądać się za nieziemsko przystojnymi facetami. Szybko tracisz dla nich głowę, a potem przez nich płaczesz. Zamiast nich, rozejrzyj się za uroczym okularnikiem, który od dawna wysyła Ci znaki.

Jeśli natomiast masz partnera, jak ognia unikaj pokus, które będą cię kusić zwłaszcza latem. Pielęgnuj to, co masz, a czego nie doceniasz.

Twój cytat na nowy rok:

Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości. - Amelia Earhart

 

STRZELEC

Czeka cię dość ciężki rok w sprawach finansowych. W kość da ci zwłaszcza trudna końcówka roku. Ogranicz wydatki. Masz już wystarczająco dużo ubrań, dodatków i butów..

Na szczęście dużo dobrego czeka cię w sprawach uczuciowych. Jeśli masz partnera, będziesz na niego mogła liczyć w trudnych chwilach. Pomoże ci, kiedy będziesz przeżywać trudne chwile w pracy.

Jesteś singielką? Zostaniesz wysłana na kilka randek w ciemno. Nie bądź do nich tak sceptycznie  nastawiona. Początkowo spotkania nie będą wydawały się ciekawe, ale w końcu trafisz na interesującego mężczyznę.

Twój cytat na nowy rok:

Jeśli zaproponują ci miejsce w statku kosmicznym, nie pytaj, co to za miejsce. Po prostu wsiadaj. - Sheryl Sandberg

 

KOZIOROŻEC

W nowym roku nieraz będziesz musiała schować dumę do kieszeni i zrobić coś, na co nie do końca miałabyś ochotę.

Natomiast na końcu roku zadbaj o zdrowie i rozstań się wreszcie z nałogiem, z którego nie ma żadnych korzyści.

W kwestii przyjaźni, postaraj się naprawić znajomości sprzed lat. Były warto wartościowe, a Ty w zamian za to skupiłaś się na rozpieszczonych koleżkach z pracy.

Singielki mogą się gorzko rozczarować w pierwszej połowie roku. Masz partnera? Spróbuj w tym roku być bardziej wyczulona na jego potrzeby. On też potrzebuje przyjaciela.
W kwestii pracy, czeka na Ciebie awans, który pozwoli Ci odbić się od finansowego dna.

Twój cytat na nowy rok:

Czyń tylko to co podpowiada Ci serce. - Diana Spencer

WODNIK

W pierwszych tygodniach nowego roku namów przyjaciółkę na wspólny wypad na drugi koniec Polski. Będziecie zachwycone! Naładujesz akumulatory, które napędzą Cię na cały rok.

Dużo dobrego spotka Cię w tym roku w sprawach uczuciowych. Ukochany stanie na wysokości zadania, co umocni wasze uczucie i bardzo was do siebie zbliży. Dla singielek los również szykuje wiele miłych niespodzianek. Wiosną kontakt z tobą nawiąże dawno niewidziany mężczyzna, z którym niegdyś miałaś bardzo dobry kontakt.

W tym roku uważaj na finanse, bo gotówka nie będzie się ciebie trzymać. Nadwyżki od razu wpłacaj na konto, by zaoszczędzić na wakacje.

Twój cytat na nowy rok:

Mistrzowie grają dotąd, aż grają dobrze. - Billie Jean King

Poznaj ciemną stronę swojego znaku zodiaku! Zdziwisz się, jak poznasz prawdę

RYBY

Gwiazdy mówią, że ten rok będzie dla ciebie bardzo udany. Już na początku roku dotrze do Ciebie długo wyczekiwana wiadomość, dzięki której będziesz mogła spełnić marzenia.

Wiosną czeka cię intensywny czas dotyczący nauki i pracy. Skup się na tym, co masz do zrobienia, a wkrótce czeka cię nieoczekiwana niespodzianka finansowa.

W kwestii uczuć to będzie dobry rok. Zarówno dziewczyny w związku, jak i singielki czeka przypływ uczuć i miłe spotkania z płcią przeciwną. Ten rok na pewno przyniesie ożywienie uczuć, a nawet wspaniały związek.

Twój cytat na nowy rok:

Lepiej jest zapalić świecę, niż przeklinać ciemność.- Matka Teresa z Kalkuty

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com