Każdy szanujący się mężczyzna oczekuje, że obok siebie zobaczy spokojną, domową i opiekuńczą wybrankę.

Kto będzie miał szczęście w marcu? Są dni specjalne

To pragnienie jest całkiem zrozumiałe, ponieważ rodzina jest w rzeczywistości tyłem dla mężczyzn.

Eksperci twierdzą, że przedstawiciele następujących znaków zodiaku nie są w stanie pozostać wierni mężowi.

Strzelec

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Kobiety urodzone pod znakiem Strzelca chcą widzieć obok siebie mężczyzn pełnych pasji i temperamentu. Jeśli wybranka z jakiegoś powodu nie będzie w stanie dać niezbędnych emocji, panie zaczną szukać tych uczuć na boku.

Kobieta Strzelca z łatwością zdobędzie kochanka i zacznie żądać od niego wszystkiego, czego brakuje. Najczęściej taki wzorzec zachowań prowokuje rozpad związku i dalszą separację.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku zodiaku bez wahania pogrążają się w kolejnym romansie. Należy zaznaczyć, że kobiety Wodnika pozwalają na współżycie seksualne już podczas pierwszego spotkania z potencjalnym partnerem. Powodem tego jest chęć zdobycia świeżych wrażeń i emocji.

Czy można cofnąć czas i stać się jeszcze piękniejszym niż w młodości

Fakt ten w pełni tłumaczy ich przewagę polegającą na tym, że nie wchodzą w długotrwałe związki i zadowalają się krótkimi „romansami”, które można zakończyć w dowolnym momencie bez większych kosztów moralnych.

Ryba

Przyczyna niegodnego zachowania kobiet urodzonych pod znakiem Ryb jest łatwa do zrozumienia. Chcą tylko znaleźć bogatego i hojnego patrona. Gdy zainteresuje się spotkanego po drodze mężczyznę, kobieta reprezentująca ten astrologiczny symbol - zrobi wszystko, by zaciągnąć go do łóżka.

Wyciskając maksimum z następnego partnera, dziewczyna-Ryby pójdzie „w głąb”, aby znaleźć nową ofiarę, gotową z wystającym językiem do spełnienia wszelkich zachcianek.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com