Każdy szanujący się mężczyzna oczekuje, że obok siebie zobaczy spokojną, domową i opiekuńczą wybrankę.

Kto będzie miał szczęście w marcu? Są dni specjalne

To pragnienie jest całkiem zrozumiałe, ponieważ rodzina jest w rzeczywistości tyłem dla mężczyzn.

Eksperci twierdzą, że przedstawiciele następujących znaków zodiaku nie są w stanie pozostać wierni mężowi.

Strzelec

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Kobiety urodzone pod znakiem Strzelca chcą widzieć obok siebie mężczyzn pełnych pasji i temperamentu. Jeśli wybranka z jakiegoś powodu nie będzie w stanie dać niezbędnych emocji, panie zaczną szukać tych uczuć na boku.

Kobieta Strzelca z łatwością zdobędzie kochanka i zacznie żądać od niego wszystkiego, czego brakuje. Najczęściej taki wzorzec zachowań prowokuje rozpad związku i dalszą separację.

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku zodiaku bez wahania pogrążają się w kolejnym romansie. Należy zaznaczyć, że kobiety Wodnika pozwalają na współżycie seksualne już podczas pierwszego spotkania z potencjalnym partnerem. Powodem tego jest chęć zdobycia świeżych wrażeń i emocji.

Czy można cofnąć czas i stać się jeszcze piękniejszym niż w młodości

Fakt ten w pełni tłumaczy ich przewagę polegającą na tym, że nie wchodzą w długotrwałe związki i zadowalają się krótkimi „romansami”, które można zakończyć w dowolnym momencie bez większych kosztów moralnych.

Ryba

Przyczyna niegodnego zachowania kobiet urodzonych pod znakiem Ryb jest łatwa do zrozumienia. Chcą tylko znaleźć bogatego i hojnego patrona. Gdy zainteresuje się spotkanego po drodze mężczyznę, kobieta reprezentująca ten astrologiczny symbol - zrobi wszystko, by zaciągnąć go do łóżka.

Wyciskając maksimum z następnego partnera, dziewczyna-Ryby pójdzie „w głąb”, aby znaleźć nową ofiarę, gotową z wystającym językiem do spełnienia wszelkich zachcianek.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com