Ile razy matki myślą o sobie, że się nie rozwijają, że tracą swoje talenty, a wielodzietna rodzina zabiera dużo czasu? STOP! Kobieta, która zostaje matką nabywa szereg nowych umiejętności i sporo wiedzy!

Ciężka choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Podczas nagrań do „Rozmów w toku” było z nią najgorzej

Przedstawiamy znanych i lubianych kobiet show-biznesu , które mogą pochwalić się naprawdę wieloma pociechami i idealnym zarządzaniem czasu.

Debora Broda i jej mąż polski muzyk Joszko Broda są rodzicami aż jedenaściorga dzieci: dziewięciu synów i dwie córki w wieku od 4 miesięcy do 19 lat. Z ich dużej, kochającej się i tak dobrze zorganizowanej rodziny można brać przykład.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

W rozmowie z Anną Lewandowską Debora zdradziła: "macierzyństwo to przede wszystkim obecność, która charakteryzuje się najwyższym poziomem zaufania i zobowiązania".

Izabella Łukomska-Pyżalska – znana osobowość medialna, polska modelka i bizneswoman. Popularność uzyskała jako modelka „Playboya”, w polskiej i amerykańskiej edycji pisma. W 2013 r. znalazła się na 98. miejscu w rankingu 100 najbogatszych kobiet w Polsce opublikowanym przez gazetę „Wprost”. Ma sześcioro dzieci.

Dominika Figurska-Chorosińska – polska aktorka teatralna i filmowa, działaczka samorządowa oraz dziennikarka telewizyjna, posłanka na Sejm IX kadencji. Jest matką pięciorga dzieci – Anastazji, Matyldy, Józefa, Piotra i Jana Pawła. A także została ambasadorem (wraz z mężem Michałem Chorosińskim) zorganizowanych w Krakowie Światowych Dni Młodzieży 2016.

Małgorzata Królikowska – aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Od 1998 roku występowała w teatrze Polskim we Wrocławiu. Ma pięcioro dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę oraz Ksawerego. Razem z mężem polskim aktorem Pawłem Królikowskim wcielili się w role w wyreżyserowanym przez syna Antoniego filmie krótkometrażowym „Noc życia” (2010), do którego muzykę skomponował ich drugi syn Jan.

Karolina Malinowska - polska modelka agencji Model Plus, aktorka. Pojawiała się na wybiegach w Nowym Jorku, Barcelonie oraz Mediolanie. Wielokrotnie zdobiła okładki i pozowała do zdjęć francuskiego wydania magazynu Vogue.  Karolina związana jest z Olivierem Janiakiem. Para ma trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana.

 Te kobiety łamią wszystkie stereotypy wielodzietnej matki – zabieganej, zmęczonej, niezauważającej siebie. Żadna z nich taka nie jest! Wręcz przeciwnie, udowadniają nam, że wielodzietność pomaga codziennie odkrywać, kim jesteśmy,  jakie jesteśmy i rozwijać swoje pasje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com