Ta sytuacja wydarzyła się w mieście Huai'an we wschodniej części Chin. Nie wiadomo, z jakich przyczyn małe dziecko, które miało jedynie 2-latka, zostało samo w domu. W jednym momencie dziecko dostało wielkiej paniki, zaczęło głośno krzyczeć w swoim mieszkaniu. To usłyszał sąsiad, który mieszkał obok. Natychmiast ruszył na pomoc dla chłopca. Ale niestety nie mógł otworzyć drzwi.

Marian Opania zakochany od ponad 50 lat!

Dziecko spadło z 5 piętra

W tym momencie dziecko postanowiło wyjść z domu inaczej. Wszedł na krzesło, otworzyło okno i wspiął się na dach budynku. Wysokość była taka, jak jest na 5 piętrze. W jakimś momencie zatrzymał się na instalacji klimatyzacyjnej. Za jakiś czas sił już nie było. Było jasne, że chłopiec musi teraz spadać, dlatego sąsiedzi, które w tym momencie znajdowali się już na ulicę, szybko przynieśli ze sobą mocny koc, aby dziecko spało wprost na niego.

Brytyjskie media donoszą o tajemniczej córce księcia Karola. To ponoć kopia Williama

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Serce w Bieszczadach, jako pamiątką o silnej miłości

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Na szczęście tak właśnie się i zdarzyło. Chłopczyk spadło na ręce sąsiadom i zostało uratowane. W tę samą chwile było przywiezione do szpitala. Dobrze, że nie miało ono jakiś poważnych problemów ze zdrowiem. Miał tylko siniaki i tyle.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com