17 listopada The Pet and Wildlife Rescue zamieściło na swojej stronie na Facebooku dwa zdjęcia psa obok pięciu czarnych kociąt.

„Nasza zbłąkana dusza dziś chroni swoje„ dzieci ”w schronisku!” - podpisali zdjęcia przedstawiciele organizacji.

Pies uratował życie kociąt

Personel schroniska wyjaśnił później, że pies o pseudonimie Serenity został zauważony na poboczu drogi. Skuliła się i uratowała kocięta przed zimnem. Przechodzień zauważył zbłąkane zwierzęta i zwrócił się do The Pet and Wildlife Rescue. Według pracowników schroniska w tym czasie kocięta miały około pięciu tygodni i bez psa groziła im nieuchronna śmierć.

Kate Middleton powiedziała o swojej możliwej czwartej ciąży

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Pies uratował życie kociąt

Teraz kocięta są prześwietlone. Gdy są wystarczająco silni, mogą być chronieni. Według The Pet and Wildlife Rescue, dwuletni pies o imieniu Serenity jest bardzo energiczny i wymaga wychowania. Schronisko podkreśliło, że pies jest odpowiedni dla rodziny, która nie ma dzieci i innych psów. Personel żartował, że pies bez wątpienia znajdzie wspólny język z kotami.

Po opublikowaniu historii i zdjęć Serenity z kociętami internauci zaczęli podziwiać bohaterski czyn psa.

Lady Gaga powedziała o swojej mrocznej przeszłości. Chodzi o temat gwałtu

„Ten pies zdobył moje serce. Bardzo chciałbym być chroniony przez kochającą rodzinę ”- napisali niektórzy. „To niesamowity pies !! Zdecydowanie uratowała życie kociąt ”, „Ta historia powinna pojawić się w gazetach. Pies jest prawdziwym bohaterem. Potrzebuje rodziny, która da mu morze miłości ”.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com