W ostatnich czasach wszystkie plotki krążyli się wokół czwartej ciąży Kate Middleton. Zaczęło to wszystko od tego momentu, gdy mała księżniczka Charlotte powiedziała w szkołę, że jej mama narodzi na dla niej brata lub siostrę. I właśnie się zaczęło!

Czy Kate Middleton jest w czwartej ciąży?

Media rospoczęli aktywnie śledzić za brzuszkiem księżnej. Częstym dowodem było to, że Middleton trzymała się ręką swojego brzucha. A co ciekawszym okazało się to, że księżna często zmieniała swoją fryzurę, chociaż to nie jest czysty dowód błogosławionego stanu.

Jagna Marczułajtis szczerze o wychowaniu niepełnosprawnego syna

Księżna Kate skomentowała plotki o swojej czwartej ciąży

Popularne wiadomości teraz

Co dzieje się w życiu małżeńskim Michała Wiśniewskiego? Sprawdziły się oczekiwania

Rodzina Kukulskich w żałobie. Rodzina nie poinformowała o pogrzebie

Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis

Agata i Piotr Rubikowie rozstali się? O wszystkim poinformowali na Instagramie

Plotki o ciąży na tyle się urośli, że sama księżna Cambridge nie wytrzymała i dała swój komentarz, dotyczący tej sprawy. Podczas środowej wizyty pary w Bradford, jeden z fanów wprost ją zapytał o to, czy ich rodzina planuje powiększenie? Na to Kate dała jasną odpowiedź:

„Nie sądzę, żeby William tego chciał”

Z tego wynika, że w królewskiej rodzinie nie będzie malucha. Chociaż, kto zna, jak potoczy się życie dalej?

Justyna Steczkowska zaprezentowała swoją kolekcje dziecięcych ubrań

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Meghan Markle i książę Harry mogą stracić syna. Nie milkną rozmowy na temat obecnej sytuacji w rodzinie królewskiej. Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych Meghan Markle i książę Harry ogłosili światu, że rezygnują z obowiązków rodziny królewskiej i zamierzają wyprowadzić się z Wielkiej Brytanii. Niestety kontrowersyjna decyzja pary wiąże się z szeregiem prawnych zawiłości, o których młodzi rodzice najwyraźniej nie mieli pojęcia decydując się na taki krok. Więcej na ten temat, możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekwych artykułów na kolezanka.com