2-letnia Violetta Muzhechuk, która została znaleziona w lesie po 4 dniach poszukiwań, trafiła do szpitala. Obecnie znajduje się pod opieką lekarską.

"Przebywa w szpitalu dziecięcym pod obserwacją. Jej stan jest zadowalający. Po trzech dniach spędzonych w lesie jest teraz pod opieką lekarską" - powiedział.

Charkowska policja poinformowała, że nie wszczęła żadnego postępowania administracyjnego przeciwko rodzicom Violetty. W przyszłym tygodniu policja rozpocznie przesłuchania krewnych dziewczynki, aby ustalić, co spowodowało jej zniknięcie. Obecnie policja nie uważa matki Violetty za winną zaginięcia córki.

Uratowanie 2-letniej Violetty Muzhechuk z obwodu charkowskiego: co wiadomo?

Popularne wiadomości teraz

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Rodzicielska troska. Katarzyna Cichopek dzieli się trudnościami związanymi z synem. "To nawet nie jest żart"

Odszedł uwielbiany uczestnik "Sanatorium miłości". "Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość"

Córka Waldemara Goszcza na podium mody i w roli mamy. Jak teraz wygląda życie Wiktorii Goszcz

23 maja 2-letnia Violetta ze wsi Skrypai w obwodzie charkowskim wyszła na spacer ze swoim bratem bliźniakiem i tajemniczo zniknęła. Następnie matka dziewczynki zwróciła się do policji.

Funkcjonariusze organów ścigania szukali dziecka przez 4 dni, przeczesując lasy, pola i opuszczone budynki. Dziecko zostało odnalezione 27 maja. Znajdowało się w lesie 10 kilometrów od swojego domu.

Policji udało się znaleźć dziecko, ponieważ jęczało podczas przeszukiwania lasu. Dziecko znajdowało się w wysokiej trawie, co utrudniało jego dostrzeżenie.

Pisaliśmy również o: Syn Dowbor wszedł na scenę i powiedział o zwolnionej mamie na wizji. "Wiesz, że jesteś najlepsza". Straci przez to pracę

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ujawnia nieznane fakty. Identyczne pierścionki zaręczynowe od byłego męża

Przypominamy o: Zdjęcie pełne miłości i wspomnień. Katarzyna Cichopek z babcią na urodzinach. Piękna chwila z rodzinnym szczęściem