Jego dramatyczna historia, naznaczona okrucieństwem i obojętnością matki, wywołała falę oburzenia i współczucia. Najnowsze informacje wskazują, że sąd podejmie ostateczną decyzję na początku grudnia, co oznacza koniec procesu.

Dzieci przebywają obecnie w sierocińcach i domach dziecka. Ojciec Kamila, pan Artur, próbuje nawiązać kontakt z jednym z braci zmarłego, Fabianem.

Po tragedii Kamila śledztwo wykazało, że dziecko było systematycznie bite, oblewane wrzątkiem i wrzucane na rozgrzany piec. Wszystkiemu przyglądała się obojętnie matka, ale dzięki interwencji ojca, prawda wyszła na jaw.

David i Magdalena B., zidentyfikowani jako główni sprawcy, pozostają w areszcie, oczekując na dalsze ustalenia sądowe co najmniej do 29 grudnia. Przyszłość pozostałych dzieci również stoi pod znakiem zapytania, a sąd musi podjąć ważne decyzje dotyczące opieki nad nimi.

Cały świat z napięciem oczekuje na werdykt sądu i ma nadzieję na jak najlepszy wynik dla dzieci, które padły ofiarą tej przerażającej sprawy.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Czy sąd będzie w stanie przywrócić sprawiedliwość i nadzieję tym małym sercom? Odpowiedź na to pytanie poznamy w grudniu, kiedy sąd podejmie decyzję w sprawie losu pozostawionych dzieci".

Pisaliśmy również o: Babcia zostawiła mi mieszkanie, a mama postanowiła je wyremontować na mój ślub. Jak się jednak później okazało, nie remontowała go nie dla nas

Może zainteresuje: Pożegnanie z wielką postacią polskiego ekranu. Nie żyje Maciej Damięcki, syn przekazuje smutną wiadomość

Przypominamy o: Pierwszy kryzys w związku Marcina Hakiela z nową partnerką? Dominika nie była zachwycona