Z powodu szybkiego rozpowszechnienia się koronawirusa, galeria Ursynów, która znajduje się w Warszawie została całkowicie dezynfekowana. O tym poinformował administrator galerii, którym jest Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przy Metrze". Wszystko to wynikło z tego, że w budynku, który jest podłączony do galerii znajdowała się osoba, która miała bezpośredni kontakt z człowiekiem z koronawirusem. 

Koronawirus w Polsce

Martyna Wojciechowska zażenowana sytuacją na lotnisku w Polsce. Tak nie powinno to wyglądać

Galeria Ursynów

Chodzi tu o mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu dodatkowo odwiedzał salę zgrupowań Świadków Jehowy i mógł zarazić kolejne osoby. Teraz mężczyzna został podany kwarantannie. 

Popularne wiadomości teraz

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Dezynfekcja galerii Ursynów

Tom Hanks i jego żona Rita ma koronawirusa

O tym dowiedział się Sanepid, który wprowadził swoje metody ostrożności, a właśnie została prowadzona dezynfekcja. Dodatkowo zarząd spółdzielni "Przy Metrze" postanowił zamknąć Biuro Obsługi Klienta. Wszyscy pracownicy będą wykonywać swoją pracę zdalnie. Co chodzi o dodatkowych środkach biezpieczeństwa w samym budynku, w którym mieszka ponad 1300 osób, nie razie nie udzielono żadnej informacji.

Tak samo czytaj o tym, jak Martyna Wojciechowska zażenowana sytuacją na lotnisku w Polsce. Martyna Wojciechowska podróżuje od lat. Robi to zawodowo i prywatnie, więc wiele w życiu widziała i doświadczyła. Jednak to, co zobaczyła w Polsce, oburzyło ją. Wojciechowska postanowiła nie rezygnować z podróży w okresie epidemii, ale na kierunki swoich wypraw wybiera kraje o niskim zagrożeniu wirusem. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com