Obecnie koronawirus rozpowszechnia się po całemu światu. Od tego wirusa cierpi cała Europa. Od niedawna 63-letni hollywoodzki aktor Tom Hanks poinformował wszystkich o tym, że ze swoją żoną Ritą ma koronowarisa. Złapali go pod czas jednego z wyjazdów do Australii. 

Tom Hanks ze swoją żoną Ritą

Paweł Deląg w końcu zakochany. Kto podbił jego niedostępne serce

Na swoim profilu w Instagram o tym osobiście poinformował:

"Czuliśmy się trochę zmęczeni, jakbyśmy przeziębili się i odczuliśmy ból w ciele. Rita poczuła chłód. Niska temperatura też. Aby dochować wszelkich standardów obecnych na świecie, zostaliśmy przebadani na obecność koronawirusa. Wynik testów okazał się pozytywny. Cóż, teraz. Co dalej robić? Pracownicy służby zdrowia mają protokoły, których należy przestrzegać. My, rodzina Hanków, będziemy poddawani testom, będziemy monitorować i izolować nas tak bardzo, jak będzie to wymagać zdrowia i bezpieczeństwa publicznego ... ” - napisał Hanks. 

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz pokazała swoją imprezę, którą urządziła w taksówce."Ale czad"

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Augustin Egurrola pokazał swojego dwuletniego syna. Oscar rośnie jak na drożdżach. Do kogo jest podobny

Andrzej Duda apeluje do Polaków. Sytuacja jest bardzo poważna

Aktor powiedział, że będzie na bieżąco dzielić się nowościami ze swoimi fanami.

Tak samo czytaj o tym, jak Beata Kozidrak podzieliła się sposobem, jak uniknąć zarażenia koronawirusem. Koronawirus atakuje cały świat. Każdy kraj stara się zabiezpieczyć się przed zarażeniem tym złośliwym wirusem. Nie zapominają o tym, tak samo i nasze wspaniałe gwiazdy. Polska słynna piosenkarka Beata Kozidrak, znana z takich przebojów, jak Ta sama chwila, Białą Armia, Co mi panie dasz, Nie ma wody w pustyni i inne. Więcej na ten temat czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com