Martyna Wojciechowska podróżuje od lat. Robi to zawodowo i prywatnie, więc wiele w życiu widziała i doświadczyła. Jednak to, co zobaczyła w Polsce, oburzyło ją.

Wojciechowska postanowiła nie rezygnować z podróży w okresie epidemii, ale na kierunki swoich wypraw wybiera kraje o niskim zagrożeniu wirusem.

Koronawirus w Polsce. Prezydent chce wstrzymać spłaty kredytów

Tym razem poleciała do Afryki, a gdy wróciła do kraju, spotkało ją coś, czego nie przypuszczała, że doświadczy.

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Wracam z krańca świata, a na lotnisku Okęcie nikt nie sprawdza podróżnych. Nikt. Przy wylocie na lotnisku w Akrze (ani jednego stwierdzonego przypadku COVID-19): mierzenie temperatury, obsługa w maskach, żele antybakteryjne za darmo do użytku dla każdego! W Warszawie kontroli brak, za to ludzie przestają na siebie patrzeć i rozmawiać…- opisuje swoje wrażenia na Instagramie

Podróżniczka zdziwiła się, że Polska, mimo zamknięcia szkół, czy odwołania imprez masowych, nie zabezpiecza się w żaden sposób granic, transportu, migracji ludzi.

Agnieszka Chylińska wydała specjalne oświadczenie. Powodem jest koronawirus

Pod postem Martyny aż roiło się od komentarzy fanów, którzy mają te same odczucia co ona. Mimo zapewnień rządu, brakuje kontroli sanitarnych na lotniskach i granicach, co według nich jest nieodpowiedzialne.

A Wy, jakie macie zdanie na ten temat?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com