Milena Sadowska - polska modelka, miss Polonia 2018 niezadługo będzie reprezentować Polskę na Miss World 2019. Ona ma 20 lat i pochodzi z malej miejscowości Babice w województwie małopolskim. Aktualnie studiuje kierunek dziennikarstwo i komunikację społeczną. W przyszłości dziewczyna marzyła pracować w telewizji. 

Hollywoodzki aktor Brad Pitt ma nową dziewczynę: ona w całości różni się od Jolie

Teraz aktywnie przygotowuje się do konkursu Miss World 2019. Wszystko jest juz prawie gotowe. Pod czas finalu połka zaprezentuje sukienki, które bylo stworzone specjalnie dla niej przez duet polskich projektantów Paprocki&Brzozowski. Niema nic dziwnego w tym, że na tą okazję wybrali własnie takich projektantów, bo ich styl wyróżnia się wyrafinowaniem, gracją i dobrym smakiem. 

Michał Szpak w końcu zdecydował się, gdzie wystąpi na Sylwestra

Milena Sadowska - polska reprezentantka na Miss World 2019

Popularne wiadomości teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Dzieci o jasnym i nietypowym wyglądzie. Ich piękno jest godne podziwu

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

polska modelka Milena Sadowska

Sukienki wybrane przez projektantów Paprocki i Brzozowski

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak mineło 30 lat z Miss World. Aneta Kręglicka nigdy nie była fanką konkursów piękności, ale rodzina i znajomi namówili ją do wzięci udziału w konkursie „Miss Wybrzeża”, od którego wszystko się zaczęło. Aneta była wtedy studentką ekonomiki produkcji na Uniwersytecie Gdańskim i marzyła o własnej firmie, nie o sławie, ale tata utwierdził ją w przekonaniu, że nie ma nic do stracenia i postanowiła spróbować swoich sił w konkursie.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com