Brad Pitt i Angelina Jolie rozstali się we wrześniu zeszłego roku. Jolie przyznała się, że ich związek to był ciężki czas i oni potrzebuja świeżego powietrza oddzielnie jeden od jednego. Następnie Pitta można było zauważyć w otoczeniu innych pięknych dziewczyn: Demi Moore, Christina Applegate, Gwyneth Paltrow. A powrót do Jennifer Aniston zachwycił wszystkich, bo wiadomo, że do Jollie Pitt już był z nią w miłosnych relacjach, którym przeszkodziła Angelina Jolie. 

Rupert Grint potwierdza plotki o romansie Emmy Watson i Toma Feltona!

Brad Pitt i Alia Shawkat

Teraz pojawiła się nowa pasją Brada Pitta - Alia Shawkat. Ciekawo, kim jest ta nowa pani? Alia Shawkat urodziła się w Riverside w Kalifornii. Ma 30 lat. Jest córką aktora i producentki filmowej. Można ją kojarzyć z takich produkjci, jak Blaze, Dziewczyny śmierci, Interwencja czy The Runaways: Prawdziwa histroria. Hollywodzkiego aktora i artystkę można było zauważono w galerii Wilding Cran w Los Angeles na wystawie poświęconej pożarom. Następnie mieli romantyczną kolację. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zamierza swojemu mężowi zrobić procedury kosmetyczne

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Tajemnicza brunetka Pitta - Alia Shawkat

Jak myślisz, te stosunki na długo?

Wczesniej pisaliśmy o Angelina Jolie chce zamieszkać z dziećmi w Afryce. Aktorka chce opuścić USA i wybudować dom dla swoich dzieci w Afryce. Chyba każdy z nas jeszcze pamięta tę zakochaną w sobie parę. Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za najpiękniejszą i jedną z najbardziej przykładnych par w show – biznesie. Każdy podziwiał ich zaangażowanie dla stworzenia ciepłego domu dla gromadki dzieci, pośród których trójkę z nich urodziła Jolie, a kolejną trójkę zaadoptowali wspólnie z Bradem. Jednak także ich związek nie przetrwał. 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com