My-Dziewczyny z natury dbamy o siebie bardziej niż mężczyźni. Kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki, natychmiast biegamy do kosmetologów i prosimy o wstrzyknięcie czegoś, aby nasza twarz ponownie stała wygładzona. Polska prezenterka Małgorzata Rozenek wygląda bardzo młodo na swój wiek. Ona pięlęgnuje swoje ciało i robie różne zabiegi kosmetyczne dla twarzy. W tym momencie Rozenek zdecydowała się na to, aby jej mąż tak samo zrobił dla siebie kosmetyczne zabiegi. 

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem

Polska aktorka Agnieszka Mrożinska krótko obcięła włosy

"Od dawna namawiam Radka na laser, który odmłodzi mu skórę. Już dwa razy go umawiałam, ale za każdym razem mu coś wypadło. On nie lubi takich zabiegów. Wbrew pozoromnie jest osobą, która korzysta z medycyny estetycznej. A szkoda (...) Będę z wszystkich sił próbowała go na ten laser wysłać, bo to super rzecz" - powiedziała Małgorzata.   

Jeżeli Radek w końcu zgodzi się na procedurę laserową, to myślimy, że Małgosia o tym obowiązkowo da znać.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan

Lewandowski musi korzystać z porad specjalisty od spania? Sprawdź, co mu zalecił!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Małgorzata Rosenek-Majdan ubrała się elegancki garnitur. Tym razem Małgorzata ubrała się elegancko. Skąd garnitur? Ze znanej marki Zara. Idealny komplet na spotkania biznesowe, do pracy lub  na inne ważne wydarzenie. Natomiast aksesoria Malgorzaty była nie zbyt tania. Czarne mokasyny ze złotymi detalami marki Dior oraz pikowaną torebkę na łańcuszku od Chanel

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com