Na swoim zdjęciu udostepnionym w Instagram aktorka specjalnie przycięła włosy i wykonała stylizację. Kolor włosów pozostał taki sam - brązowy. Włoski wyglądają zdrowe, piękne i gęste. Swoje zdjęcie Agnieszka podpisała:

„Czas na zmiany! Dziś sporo skrocilam włosy a dodatkowo zagescilam je do swojej długości uzyskując taki efekt moje włosy są teraz odżywione no i czuję się lekko!"

Polska aktorka Agnieszka Mrozińska

Wiemy, jaki jest ulubiony program telewizyjny księżnej Kate! Książe William zdradził tajemnicę żony.

Agnieszka Mrozińska - polska aktorka filmowa, dubbingowa, wokalistka i tancerka. Absolwentka XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Studiowała aktorstwo w WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Ukończyła Produkcję Filmowa i telewizyjna na uczelni Łazarskiego w Warszawie. 11 lata była związana z teatrem muzycznym Roma. Jest aktorką dubbingową; użyczyła głosu bohaterkom polskojęzycznej wersji produkcji Disney Channel Mitchie Torres w filmie Camp Rock. Allison „Sonny” Munroe w serialu Słoneczna Sonny oraz tytułowej bohaterce serialu Violetta. Ponadto podłożyła głos Rainbow Dash w kilku sezonach serialu My little pony: przyjaźn to Magia.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Miesiąc urodzenia kobiety zdradza tajemnicę jej charakteru

Pierwsze takie sześcioraczki w Polsce: jak teraz żyją i wyglądają te wyjątkowe dzieci

Marzenia się spełniają: Krzystof Gojdź otworył nową klinikę w USA

 

Agnieszka Mrozińska - polska aktorka filmowa, dubbingowa

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o najpięknieszych cytatach Olgi Tokarczuk. Cała Polska wciąż żyje sukcesem rodzimej pisarki. Jesteśmy niezwykle dumne z nagrody Olgi Tokarczuk, i z tej okazji przypominamy najpiękniejsze cytaty autorki „Ksiąg Jakubowych” i „Biegunów”.

Oglądaj wideo: 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com