Na swoim zdjęciu udostepnionym w Instagram aktorka specjalnie przycięła włosy i wykonała stylizację. Kolor włosów pozostał taki sam - brązowy. Włoski wyglądają zdrowe, piękne i gęste. Swoje zdjęcie Agnieszka podpisała:

„Czas na zmiany! Dziś sporo skrocilam włosy a dodatkowo zagescilam je do swojej długości uzyskując taki efekt moje włosy są teraz odżywione no i czuję się lekko!"

Polska aktorka Agnieszka Mrozińska

Wiemy, jaki jest ulubiony program telewizyjny księżnej Kate! Książe William zdradził tajemnicę żony.

Agnieszka Mrozińska - polska aktorka filmowa, dubbingowa, wokalistka i tancerka. Absolwentka XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie. Studiowała aktorstwo w WSKiMS im. Jerzego Giedroycia w Warszawie. Ukończyła Produkcję Filmowa i telewizyjna na uczelni Łazarskiego w Warszawie. 11 lata była związana z teatrem muzycznym Roma. Jest aktorką dubbingową; użyczyła głosu bohaterkom polskojęzycznej wersji produkcji Disney Channel Mitchie Torres w filmie Camp Rock. Allison „Sonny” Munroe w serialu Słoneczna Sonny oraz tytułowej bohaterce serialu Violetta. Ponadto podłożyła głos Rainbow Dash w kilku sezonach serialu My little pony: przyjaźn to Magia.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Marzenia się spełniają: Krzystof Gojdź otworył nową klinikę w USA

 

Agnieszka Mrozińska - polska aktorka filmowa, dubbingowa

Przypominamy, że wcześniej pisaliśmy o najpięknieszych cytatach Olgi Tokarczuk. Cała Polska wciąż żyje sukcesem rodzimej pisarki. Jesteśmy niezwykle dumne z nagrody Olgi Tokarczuk, i z tej okazji przypominamy najpiękniejsze cytaty autorki „Ksiąg Jakubowych” i „Biegunów”.

Oglądaj wideo: 

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com