Krzystof Gojdź to osoba, dla której nic nie jest niemożliwe. Od niedawna otworzył w Warszawie przychodnię dla kobiet z problemami estetycznymi. Teraz klinika została sprzedana, bo Gojdź zdecydował wyjechać do Stanów i zacząć swój biznes.

Krzystof Gojdź - lekarz medycyny estetycznej

Marek Bukowski pozował z byłą żoną Krzystofa Ibisza

„Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele. Pełen entuzjazmu, miłości do świata i ludzi otwieram się na nowe. Przez najbliższe kilka tygodni będę odpoczywał w moim skromnym domu nad Oceanem nabierając sił na mocne uderzenie już niedługo. A będzie się działo. Planuję dalej szkolić lekarzy latając po całym świecie, pragnę stworzyć Fundację pomagającą kobietom w różnych zakątkach świata stanąć na nogi, uwierzyć w siebie i zmienić swoje życie. Mam propozycję nagrania programu dla amerykańskiej TV o zasięgu światowym. Myślę też o otwarciu nowej kliniki” – skomentował Krzystof Gojdź.

Ewa Wachowicz zdradza w jaki sposób dba o szczupłą sylwetkę

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

REVIVE CLINIC tak nazywa się nowa klinika. Znajduję się nad zatokami Miami. Tam będą wykonane terapii włosów, ciała i twarzy przez licencjonowanych specjalistów. Przypominamy, że pierwsza klinika, która Gojdź założył w Warszawie miała nazwę RE CLINIC. 

Krzystof Gojdź

Przpominamy, że wcześniej pisaliśmy o tym jak starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan rozpoczyna miłosne podboje. Małgorzata Rozenek-Majdan jest perfekcyjną panią domu nie tylko na ekranie- w życiu prywatnym świetnie łączy karierę w show-biznesie z macierzyństwem i szczęśliwym życiem rodzinnym. Gwiazda ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem- 13-letniego Stasia i 9-letniego Tadzia, i od pewnego czasu stara się o kolejnego potomka z obecnym mężem- Radosławem Majdanem.