Ewa Wachowicz we wrześniu 1992 zdobyła tytuł Miss Polonia, a w grudniu tego samego roku tytuł III wicemiss w konkursie Miss Świata. Rok później przyznano jej tytuł Miss Świata Studentek w ramach World Miss University i jednocześnie zaczęła swoją telewizyjną karierę w telewizji Polsat i od tego momentu czynnie tam pracuje.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan adoptują dziecko?

Była miss już od lat 90. sama produkuje programy telewizyjne, ale to od 2007 roku ma swój autorski program kulinarny „Ewa Gotuje”, który wcale nie skupia się na dietetycznych i lekkich daniach, a mimo tego dziennikarka może się pochwalić bardzo ładną sylwetką.

W rozmowie z Plotkiem Wachowicz wyznała jak dba o figurę i okazuje się, że prezenterka jest wręcz motorem treningowym, bowiem ćwiczy aż sześć razy w tygodniu! Wyznała, że trenuje zarówno z trenerem personalnym, jak i sama. Wyznała przy tym, że jest dla siebie bardzo surowa, ale bardzo lubi ruch. Za to jeśli chodzi o dietę byłej miss, to Wachowicz stawia po prostu na zdrowe, zbilansowane i regularne posiłki oraz picie ogromnych ilości wody.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Magda Gessler zachwyca sylwetką !

Taki styl życia wydaje się wręcz aż zbyt bajkowy, by był prawdziwy, jednak Ewa Wachowicz udowadnia, że efekty popłacają ciężką pracę. Prezenterka pokazuje też, że trzeba naprawdę trzymać się zdrowych nawyków przez całe życie, a nie tylko od święta.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com