No i w końcu Polacy zdecydowali się na to, aby nagrać swój erotyczny film, który zachwyci wszystkich. "365 dni" był debiutem literackim Blanki Lipińskiej. Książka okazała się bestsellerem. Ekranizacja musiała być na walentynki, natomiast nagle wszystko się zmieniło. Film zmożemy zobaczyć na ekranach 7 lutego 2020 roku.

Justin Timberlake w końcu skomentował swoje spotkanie w barze z kollegą

O czym jest film?

Laura Biel ze swoim chłopakiem Marcinem wyjeżdża na wakacje do Sycylii. Drugiego dnia pobytu. Dziewczyna zostaje porwana przez głowę sycylijskiej rodziny mafijnej młodego Massimo. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Kiedy jego serce przestało bić, przed oczami zobaczył właśnie Laurę. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że ją odnajdzie. Massimo daje kobiecie tytułowe 365 dni na to, by go pokochała i została z nim.

Polski film erotyczny 365 dni

W polskim filmie erotycznym zobaczymy namiętność i nagość. Michele Morrone, w głównej roli Massimo, powiedział:

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić


"Geniusz Blanki Lipińskiej i Tomka Mandesa polega na tym, że udało im się przenieść na ekran wszystko to, co zawiera książka, czyli cały ten erotyzm i namiętność między Laurą i Massimo"

Laurę Biel zagra polska aktorka Anna-Maria Sieklucka, która przyznała się, co najbardziej ciężko było dla niej na planie filmu:


"Jednym z najtrudniejszych przeżyć było przełamanie wstydu i pokazanie nagości, którą będziemy mogli oglądać na ekranach kin"

365 dni

Film 365 dni

Obejrzycie ekranizację "365 dni"?

Piosenkarka Margaret zerwała międzynarodowy kontrakt

Wczesniej pisaliśmy o nietypowych miejscach mężczyzny, które lubią być dotykane.  Wszystcy potrzebujemy dotyku, zacieśnia on nasze więzi- czy to między rodzicem i dzieckiem, czy między kochankami. Poza najbardziej oczywistymi miejscami, jest masa takich, na któe być może nigdy nie wpadłaś, a które doprowadzą go do szczytu rozkoszy! Szczegółowo czytaj tu.

Zobacz więcej na kolezanka.com