Wszystcy potrzebujemy dotyku, zacieśnia on nasze więzi- czy to między rodzicem i dzieckiem, czy między kochankami. Poza najbardziej oczywistymi miejscami, jest masa takich, na któe być może nigdy nie wpadłaś, a które doprowadzą go do szczytu rozkoszy!

Jak przetrwać związek na odległość?

Fot. Edward Eyer, Pexels

Wgłębienie z przodu szyi

Całując go po szyi, zejdź poniżej jabłka Adama- znajduje się tak małe wgłębienie. Dotykanie i całowanie tego miejsca może być dla twojego ukochanego źródłem nieziemskiej rozkoszy!

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Tak bardzo mi pomagasz, jak mogę ci się odwdzięczyć: zostań matką mojej córki. To wystarczy"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Dołek pod kolanami

Delikatne dotykanie tego miejsca wywołuje specyficzne uczucie. Niektórzy je uwielbiają, inni nie przepadają. Dowiedz się, do której grupy należy twój partner- może okazać się to dla niego niezwykle przyjemne.

Czy jesteś w toksycznym związku?

Fot. Jonathan Borba, Pexels

Podbrzusze

To bardzo wrażliwe miejsce zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. To niesamowicie przyjemny wstęp do seksu oralnego- jeśli obdarujesz go tam pocałunkami, nigdy tego nie zapomni!

A w jakie nietypowe miejsca uwielbia być dotykany twój partner?

Zobacz więcej na kolezanka.com