To miała być zwykła wizyta w salonie kosmetycznym. Ta 30 latka chciała tylko się zrelaksować i poprawić swój wygląd. Niestety nikt nie mógł przewidzieć tego, że zabieg okaże się dla niej śmiertelny.

Piękna Marcelina Zawadzka w kusym bikini!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w jednym z salonów w Gdańsku Wrzeszczu. Młoda kobieta wybrała się na zabieg relaksacyjny. 30 latka korzystała z 50-minutowego seansu w kabinie izolacji sensorycznej.

To dźwiękoszczelne pomieszczenie, do którego nie dochodzą bodźce zewnętrzne, a osoba unosi się na powierzchni roztworu wody i soli. Gdy po zakończonym zabiegu 30-latka nie odpowiadała na wezwanie obsługi, pracownica salonu weszła do środka

Kiedy udało się otworzyć kabinę klientka była nieprzytomna...

Popularne wiadomości teraz

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wezwano pogotowie, niestety mimo prób reanimacji nie udało się uratować kobiety. Na miejsce przyjechał prokurator. Zabezpieczono ślady i próbki wody z kabiny

Jak wstępnie udało się dowiedzieć kluczowe będą wyniki sekcji zwłok 30-latki. Na tą chwilę przesłuchano już rodzinę zmarłej kobiety, jak i właściciela oraz pracowników salonu. Śledztwo, które prowadzone jest przez prokuraturę zmierza w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety.

Salon urody został zamknięty do odwołania.

Za nieumyślne spowodowanie śmierci grozi do 5 lat więzienia.

Składamy kondolencje!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com