Wielu mówi, że w pewnym wieku nie wypada robić pewnych rzeczy. W opinii publicznej randkowanie także zarezerwowane jest dla młodych. Ta kobieta jednak nie zważa na wiek i pragnie nowych doznań.

Uratował kociaka podczas ulewy. Akcja reanimacyjna uratowała maluszkowi życie

Ta 84-latka jest modelką, tancerką, a także pisarką. Hattie uwielbia opowiadać o swoich miłosnych podbojach z ostatnich lat. Regularnie korzysta z Tindera, gdzie szuka nowych partnerów i jak zapewnia cieszy się niemałym powodzeniem u mężczyzn w różnym wieku.

Hattie przez 25 lat była szczęśliwą żoną. Doczekała się dzieci oraz wnuków. Nie zamierza jednak skazywać się na samotność i po śmierci męża zaczęła szukać nowych doznań.

Jak sama mówi nie interesują ją związki na stałe. Ze swoim mężem miała bardzo udane życie seksualne i jak zapewnia, nie zamierza z niego rezygnować.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Kiedy nie istniały jeszcze portale społecznościowe Hattie dawała anonse do prasy i urządzała przesłuchania na potencjalnych kochanków. Teraz korzysta z aplikacji randkowej i jak mówi, nie narzeka na brak zainteresowania.

Miała kilka przelotnych znajomości. Jej najmłodszy partner miał 19 lat. Są także panowie po 30 i 40 roku życia. Hattie lubi eksperymentować, jednak chciałaby miec przyjaciela, z którym mogła by dzielić pasje, ale któremu nie przeszkadzałyby przelotne znajomości, z których kobieta nie zamierza rezygnować.

Kto wie, może to sposób na szczęście?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com