Poinformowano o tym Daily Star. Gareth Bradley, lat 41, przeprowadzał wywiady online z domu.

Są po prostu stworzeni dla siebie.

W przerwie między rozmowami zdecydował się zagrać w loterię za pośrednictwem aplikacji mobilnej na swoim telefonie.

Gdy Bradley miał właśnie otworzyć ostatni list dowcipu, jego uwagę zwrócił Ruby, czteromiesięczny szczeniak springer spaniel angielski, który chciał skorzystać z toalety.

Bradley musiał odłożyć telefon i wyprowadzić zwierzaka na spacer.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kiedy Anglik wrócił, był w szoku. Okazało się, że wygrał 500 tysięcy funtów. Bradley powiedział, że kiedy zobaczył taką kwotę na swoim koncie, na początku nie mógł zrozumieć, co się dzieje.

Nie wiedział, czy płakać, czy śmiać się z radości. Natychmiast zadzwonił do swojego ukochanego Connora Dennisa (Connor Dennis) i przekazał dobrą nowinę.

Celebrytka zamieściła wskazówki dla mężczyzn

Trzy siostry i brat Anglika początkowo nie wierzyli w jego bogactwo. „Na początku myśleli, że to żart, ale kiedy w to uwierzyli, bardzo się z nas cieszyli. Jesteśmy bardzo zgraną rodziną, która uwielbia się śmiać i żartować, ale przeszliśmy też przez ciężkie czasy.

Pięć lat temu straciliśmy rodziców: mamę w maju i ojca w czerwcu. Oczywiście byliśmy zasmuceni, że nie mogli podzielić się z nami tą chwilą ”- powiedział Bradley. Para nie planuje rzucić pracy.

Chcą odłożyć część pieniędzy na spłatę kredytu mieszkaniowego. Bradley kupi sobie nowy zegarek Rolex i samochód Range Rovera, który zastąpi starą Kię.

„Mamy wiele planów, jak sprawić, by pieniądze poskutkowały, aby mogły pozostać w naszej rodzinie na dłużej” - powiedział zwycięzca.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com