Oto z teraźniejszego czasu w królewskiej rodzinie zaczynają się fajne dni. Królowa Elżbieta II ostatecznie przyjęła decyzję o tym, kto będzie następcę tronu. W artykule InTouch możemy przeczytać o tym, jak królowa uważa, że jej syn i spadkobierca, książę Karol, pod żadnym pozorem nie pasuje do tej roli. Dlatego idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest jej wnuk, książę William i jego żona Kate, księżna Cambridge, którzy zostaną królem i królową Wielkiej Brytanii.

Królowa Elżbieta II

Kamil Durczok przyznał się, że jest alkoholikiem

Źródło artykułu cytuje:

"Królowa uznała, że ​​lepiej, aby William i Kate objęli tron. Mówiąc szczerze, wątpi, aby książę Karol miał właściwe cechy osobowości, aby przejąć koronę. Dla królowej ważne jest, aby jej następca był popularny"

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Książę William i Kate Middleton

Natomiast w Wielkiej Brytanii istnieje szereg znanych zasad, według których następcą tronu musi być ten, który idzie następnym. Kolejnym zastępcą, jak widzimy jest książe Karol. Choć Elżbieta II ma wielki wpływ na kraj, nie znaczy to, że może sama decydować o tym, kto będzie jej zastępcą. Książę Karol zastąpi ją, chyba że z jakiegoś powodu ustąpi lub umrze przed nią. Dopiero wtedy książę William zostanie spadkobiercą.

Julia Wieniawa wspiera WOŚP. Sama kiedyś skorzystała się z tej akcji

Natomiast według tego wszystkiego królowa Elżbieta II nalega, aby koronację nastąpiła z książę Williamem.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Królowa Elżbieta zebrała wszystkich członków królewskiej rodziny na poważną rozmowę. Przed królową Elżbietą II stoi teraz ważna decyzja. Ona organizowała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich. I zastanawia się nad tym, jak postąpi prawidłowo w takiej sytuacji? Więcej na ten temat, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com