Szokujące nagranie trafiło do sieci. Kamera, która znajdowała się w windzie nagrała coś przerażającego! Starsza kobieta z małym dzieckiem weszła do windy, przypuszczalnie, że to była babcie ze swoją wnuczką. Jak tylko zamknęli się drzwi, z kobietą stało się coś niewyobrażalnego. Najpierw spoliczkowała dziecko, ono od wielkiego udaru spadło wprost na ziemię. W momencie, gdy ono leżało, babci nadal go biła.

Natalia Klimas jest w ciąży! Aktorka podzieliła się niesamowitym zdjęciem z brzuszkiem

Dziecko całkiem nie oczekiwało takiego. Nie płakało, nie krzyczało, ale było bardzo zaskoczone. Potem babcia podniosła wnuczkę i jeszcze raz dała jej po twarzy. Widać, że od bólu dziewczynka zaczęła dotykać swoimi rękami do policzek. W momencie, gdy jechali na potrzebne im piętro, kobieta coś mówiła do dziecka, ale co konkretnie powiedziała, nie było słychać. Później, jak dojechali do potrzebującego piętra, babcia chamsko wyprowadziła wnuczkę z windy.

Pyszny i prosty przepis na letni obiad, który uwielbiają wszyscy

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Finał WOŚP przeniesiony. Owsiak zdecydował się na ważny krok

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Wielkie pożegnanie u Kasi Cichopek. To już koniec!

Kobieta nie wiedziała o tym, że jest nagrywana. "Głos Wojewódzki" poinformował, że została zatrzymana. Teraz ta sprawa znajduje się w sądzie, później będzie wiadomo, jaką karę otrzyma babcia?

Babcia kocha najbardziej. Czy zawsze tak jest? W tym wypadku babcia jest potworem, a przerażone dziecko nawet nie płacze. Kobietę zatrzymano i wszczęto wobec niej postępowanie.

Posted by Głos Wojewódzki on Thursday, June 18, 2020

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com