Polski aktor Marcin Dorociński podzielił się z fanami zdjęciem na swoim Instagram, gdzie ma podbite oko. Wszystko to się zdarzyło po wypadku na siłowni. Aktor chciał popracować nad kondycją fizyczną, a w zamiast tego otrzymał zasinienie pod okiem.

Teraz wymyślił sobie nowy pseudonim "Śliwa". Widać, że gwiazda ma dobre poczucie humoru. Pod swoim zdjęciem podpisał:

"Człowiek pójdzie na siłownię, by w zdrowym ciele był zdrowy duch, a wróci z podbitym okiem. Nie zawsze sport to zdrowie"

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Meghan Markle i książę Harry mogą stracić syna

Przyznał się, że to taka sobie "pamiątka" od siłowni. Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, niektóre się martwiły, a inne podejrzewali, że podbite oko to charakteryzacja do kolejnej roli.

"Panie Marcinie, jaka to nowa rola się szykuje? Czyli po pierwszym treningu poczułeś super moc i chciałeś zweryfikować na dzielni. Jak wygląda "ten drugi" Panie Marcinie?"

"Dance, dance, dance" wiadomo kto będzie prowadzącymi tego programu

Przypominamy, że Marcin Dorociński zagra głównego bohatera w filmie "Psy.W imię zasad" . Film do ogólnej dystrybucji trafi 17 stycznia.

Tak samo czytaj o tym, jak młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką. Nagrała już swój pierwszy syngiel. Michał Szpak jest powszechnie znanym piosenkarzem w Polsce. Jego utwory słuchają wszędzie i zawsze. Poza tym, że mam przepiekny głos, potrafi odróżniać się od pozostałych gwiazd polskiego show-biznesu swoją stylizacją. Dlatego nie jest trudno poznać piosenkarza na różnych imprezach publicznych, gdzie ona często wygląda zjawiskowo. Szczegółowo o tym, czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com