Kamil Lemiszewski zdobył wielką popularność w Polsce, dzięku udziału w programie Big Brother, gdzie został zwycięzcą. Ale przed tą zabawą mieszkał w zupelnie innym kraju, taki jak Londyn. Właśnie do niego, Lemiszewski przyjechał jedynie z jedną walizką. Tam świętnie się rozwijał aktorsko. Zdąrzył zagrać w takich scenach, jak "Król Artur" (rola Merlina), czy ”Aladyn" (tancerz), a nawet filmie biograficznym o Michaelu Jacksonie. Tak samo pokazywał tam swoje zdolności cyrkowe. 

Marietta z "Love Island" zmieniła kolor włosów! Teraz jest blondynką

Natomiast w dzisiejszych czasach życie Kamila nabiera innego tempa. Gwiazda wraca z Londynu do Polski, wszystko z tego, że ma tam swoją ukochaną - Ewę. Para zamierza razem zamieszkać w Warszawie. Pod czas wywiadu dla Dzień dobry TVN, zdradził wszystkie szczegóły:

"Ewa jest moją miłością, kobietą, a zarazem moim domem, a tam gdzie moja kobieta, tam mój dom. Wracam do Warszawy, wracam do Ewy. Gdziekolwiek by była, tam ja jadę"

Kamil Lemiszewski ze swoją dziewczyną

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

Paula Tumala urodziła! Na świat pojawili się dwie wspaniale dziewczynki

Do tego dodał, że:

"Urzekła mnie swoją inteligencją, poczuciem humoru, także urodą i mamy dużo wspólnego"

Kamil Lemiszewski powraca do Polski

Na pytanie, na ile poważna jest dla niego ta dziewczyna, odpowiedział:

"Uważam że tak, albo grubo albo wcale"

A co właśnie dzieje się z jego zawodowym życiem po zakończeniu programu Big Brother?

Lemieszewski poprowadził niedawno premierę krótkometrażowego film "Dom Artysty" w reżyserii Dawida Grzesika. Tak samo pracuje nad dwoma filmami, w których gra główne role - "Bezimienny" oraz "Wieśmin z Podlasia".     

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com