Anna Lewandowska poza tym, że jest znaną fitness trenerką w Polsce, jeszcze jest świętną mamą swojej małej córeczki Klary. Teraz ze swoim mężem, Robertem Lewandowskim czekają na drugie dziecko. Chociaż z tego, Lewandowcy zawsze mają dobry nastrój w rodzinie, ostatnio trenerka podzieliła się ze swoimi fanami na Instagram nie zbyt radosnym foto. Okazuje się, że mała Klara choruje.

View this post on Instagram

#BIGNEWS!  Together with  @4f_official we will create something special for you! I am proud that im able to work with Polish brand, my own collection of sportswear will be the next step of our cooperation 🙌 #WELCOMETOTHECLUB GIRLS ___________________ #BIGNEWS! Połączyłam siły z @4f_official , żeby stworzyć dla Was coś specjalnego! Jestem dumna, że współpracując z globalną marką z polskimi korzeniami, będę miała możliwość łączenia najlepszych technologii z wyjątkowym designem! Kolejnym krokiem naszej współpracy będzie przygotowanie dla Was mojej własnej kolekcji ubrań sportowych🙌 Ale się cieszę ☺ #WELCOMETOTHECLUB GIRLS #annalewandowska #healthyteam #4F

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Kate Middleton powiedziała o swojej możliwej czwartej ciąży

Popularne wiadomości teraz

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Na foto, Anna wygląda zmęczoną, przecież z jej słow nie spała juz trzy nocy.

"Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! Pewnie też czasami się nad tym zastanawiacie ps. Wsparcie taty - bezcenne. Zdrówka Wam życzę bo ono jest najważniejsze" - możemy przeczytać na jej profilu.

Akurat czytamy wspierające komentarzy, które zostawili fani gwiazdy. 

Lady Gaga powedziała o swojej mrocznej przeszłości. Chodzi o temat gwałtu

"Dużo zdrówka dla Klary. Bo my kobiety się nigdy nie możemy poddać zdrowia dla Klarci. Przytulam oby kolejna nocka była przespana!!! A dziś dużo siły życzę. Ja też uważam, że to nie pojęte! Mama to istota nie z tej ziemi. Zdrówka dla Klarci i siły dla Was. Dużo zdrówka dla Klary i siły dla Was, rodziców" 

Życzymy, aby Klara jak najszybciej wyzdrowiela!

Tak samo czytaj o tym, jak Lewandowcy przygotowują się do narodzin drugiego dziecka?  Rodzina Lewandowskich w dzisiejszych czasach ciągle są na ustach całej Polski. Wszystko z tego powodu, że Ania znajduje się w drugiej ciąży. Znana polska fitness trenerka nie przestaje pokazywać swoją swój stan błogosławiony. Na swoim profilu w Instagram, ona wystawia zdjęcia z urlopu w Dubajach, gdzie można zauważyć jej pięknotę i szczęście na twarzy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com