Piosenkarka Edyta Górniak uważana za jedną z najbardziej seksownych i oczywiście piękną gwiazdą polskiego show-biznesu. W życiu prywatnym w swoich czasach korzystała się z wielkiej popularności wśród mężczyzn. Była zaręczona z aktorem Dariuszem Kordkiem, później związana była z: dziennikarzami telewizyjnymi Piotrem Gembarowskim i Piotrem Kraśką oraz z prezesem i redaktorem naczelnym Radia ZET Robertem Kozyrą.

Angelina Jolie chce adaptować kolejnego dziecka
Z muzykiem Dariuszem Krupą, urodziła syna Allana Karola. Po rozwodzie spotykała się prawnikiem Piotrem Schrammem, potem z amerykańskim aktorem Williamem McKinneyem, ostatnio była związana z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim.

Lewandowska pokazała zdjęcie ze swoją babcią. Obok niej wygląda bardzo szcześliwo

Popularne wiadomości teraz

Niepokojące informacje. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska źle się poczuła w nocy

Julia Wróblewska niespodziewanie pokazała wszystkim pozytywny wynik testu. Fani zaniemówili

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

"Nasz nowy dom" jednak zniknie z anteny? Informator Polsatu ujawnia wszystko

Ostatnio Edyta Górniak była zauważona  z nowym partnerem. Zdarza się, że w jej prywatnym życiu nastąpił spokój i porządek. Natomiast piosenkarka dała komentarz odnośnie do tego, co odczuwa naprawdę. Wszystko zaczęło się od tego, kiedy gwiazda zaśpiewała piosenkę I will never love again. Portal Fakt 24 zdecydowała się zapytać, czy te słowa dopasowują do jej stanu wewnętrznego?

Edyta Górniak nie chce być więcej zakochana

"Pewnie nie potrafiłamby inaczej zaśpiewać, sięgałam po ten repertuar-powiedziała Górniak

A potem dodała:


"Znajduje sobie przez jakiś czas takie utwory, które bardzo wyrażają to, co czuje teraz. I ten I will never love again naprawdę uznałam, że miłość taka partnerska jest jakimś przekleństwem w moim życiu. I po prostu śpiewam to, bo gdzieś muszę to wyśpiewać. Bo muzyka połączona z tekstem jak by daje większą możliwość oczyszczenia się"

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com