O siostrach Godlewskich zna każdy. Są to bardzo efektowne, seksowne, piękne dziewczyny. Swoją popularność zdobyli dzięki nagranym piosenkami w Internecie, na którym pokazali swoje cudowne głosy. Dzisiaj dziewczyny już nie pracują razem. Swoją karierze w show-biznesie budują oddzielnie od siebie.

Prawdziwa przyjaźń pomiędzy dzieckiem a psem

Siostry Godlewskie

Tak, na przykład Esmeralda Godlewska zamiast kariery muzycznej wybrała inny rodzaj działalności. Wystąpiła w Fame MMA, gdzie na ringu zmierzyła się m.in. z Martą Linkiewicz i Ewel0ną. Możliwe, chcąc tym pokazać, że piękne dziewczyny też mogą mieć wielką siłę.

To, że siostry Godlewskie ciągle starają się zaskakiwać polską publiczność to fakt. Ostatnio właśnie Esmeralda Godlewska zdecydowała się na wielki krok w swoim życiu, po raz pierwszy pokazała się bez makijażu. Wcześniej wiedzieliśmy ją w seksownych sesjach zdjęciowych, gdzie bardzo dobrze było widać jej pyszną i namiętna pierś. Natomiast to zdjęcie dla większości było nieoczekiwanym.

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Nagranie małego kotka, który uwielbia łaskotki. Puszysta kuleczka rozczuli każdego wielbiciela zwierząt

"Dziś wiem, że piękno, które mamy pochodzi z naszego serca i duszy. Z tego, co potrafimy ofiarować światu nie chcąc nic w zamian.. Prawdziwe piękno to dobro i chęć zmiany, w najlepszą wersję siebie. Całuje" - podpisała w taki sposób seksowna celebrytka.

Pod zdjęciem pojawiło się sporo zachwycających komentarzy:

Jesteś prześliczna w makijażu i bez niego. Człowiek reprezentują sobą coś więcej niż tylko wygląd, najważniejsze jest to co ma się w środku. No to licho w czas doszłaś do takiego wniosku. Jesteś piękna naturalnie każdy ci to mówił.

Jak wam naturalne piękno Godlewskiej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com