O siostrach Godlewskich zna każdy. Są to bardzo efektowne, seksowne, piękne dziewczyny. Swoją popularność zdobyli dzięki nagranym piosenkami w Internecie, na którym pokazali swoje cudowne głosy. Dzisiaj dziewczyny już nie pracują razem. Swoją karierze w show-biznesie budują oddzielnie od siebie.

Prawdziwa przyjaźń pomiędzy dzieckiem a psem

Siostry Godlewskie

Tak, na przykład Esmeralda Godlewska zamiast kariery muzycznej wybrała inny rodzaj działalności. Wystąpiła w Fame MMA, gdzie na ringu zmierzyła się m.in. z Martą Linkiewicz i Ewel0ną. Możliwe, chcąc tym pokazać, że piękne dziewczyny też mogą mieć wielką siłę.

To, że siostry Godlewskie ciągle starają się zaskakiwać polską publiczność to fakt. Ostatnio właśnie Esmeralda Godlewska zdecydowała się na wielki krok w swoim życiu, po raz pierwszy pokazała się bez makijażu. Wcześniej wiedzieliśmy ją w seksownych sesjach zdjęciowych, gdzie bardzo dobrze było widać jej pyszną i namiętna pierś. Natomiast to zdjęcie dla większości było nieoczekiwanym.

Esmeralda Godlewska bez makijażu

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Nagranie małego kotka, który uwielbia łaskotki. Puszysta kuleczka rozczuli każdego wielbiciela zwierząt

"Dziś wiem, że piękno, które mamy pochodzi z naszego serca i duszy. Z tego, co potrafimy ofiarować światu nie chcąc nic w zamian.. Prawdziwe piękno to dobro i chęć zmiany, w najlepszą wersję siebie. Całuje" - podpisała w taki sposób seksowna celebrytka.

Pod zdjęciem pojawiło się sporo zachwycających komentarzy:

Jesteś prześliczna w makijażu i bez niego. Człowiek reprezentują sobą coś więcej niż tylko wygląd, najważniejsze jest to co ma się w środku. No to licho w czas doszłaś do takiego wniosku. Jesteś piękna naturalnie każdy ci to mówił.

Jak wam naturalne piękno Godlewskiej?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com