Kamil Lemiszewski zdobył swoją wielką popularność dzięki uczestnictwu w Big Brother, gdzie został zwycięstwem. Po tym programie zaczął spotykać się z Ewą Kępys. Para miała na tyle wielką milość, że Kamil dla niej rzucił London i przeprowadził się do Warszawy. 

Córka Beaty Tyszkiewicz wyznała prawdę o mamie. To dlatego nie zobaczymy jej już w telewizji

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Mąż przyprowadził swojego syna, o którym nie miałam pojęcia, i powiedział, że zamierza z nami zamieszkać: nie byłam przygotowana na tę wiadomość"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Kamil Lemiszewski poważnie odnosi sie do swojej dziewczyny Ewy Kępys. Dla niego, to jest nie zwykła kobieta, a prawdziwa krółowa. Więcej na ten temat, możesz przeczytać w naszym artykule. 

Teraz z Instagrama Kamila Lemiszewskiego możemy się dowiedzieć o tym, że Kamil i Ewa pobrali się. 

"02.02.2020. Pozdrawiamy z Pragi po Naszych skrytych zaślubinach na Zamku w Czechii. Teraz czas na chwile poślubnej celebracji ...Miłego zapiątku. "Niech żyje Królowa życia i Król !" - napisał gwiazda w swoim Instagram. 

Pod postem pojawiło się spoto komentarzy wraz z zastanawianiem się, czy ten ślub jest prawdziwy?

„Brawo Państwo Lemieszewscy”
” Sesja czy prawdziwy- z wami nigdy nic nie wiadomo  Już zdjęcie z pudełeczkiem zrobiło zamieszanie ;)… Ale pasuje do was taki właśnie ślub”

Czytaj tak samo o tym, jak Michel Moran z Masterchefa okazał się oszustwem? Ujawnił swoją wielką tajemnicę. Michel Moran jest francuski restaurator i mistrz kuchni pochodzenia hiszpańskiego. Juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior emitowanej w TVN. Jest on dobrym specjalistą w swoim zawodzie i ulubieńcem przez większość polek. Szczegółowo na ten temat, czytaj tutaj. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com