Pamela Anderson jest jedną z najseksownych kobiet na świecie. 20 stycznia ogłosiła o tym, że wzięła ślub z protentantem filmowym Jonem Peterem. 30 lat temu juz się spotykali. Dzisiaj chcieli sobie dać ostatnią szansę na szcześliwy związek. Ae niestety sie nie udało. Po 12 dniach małżeństwa, rozstali się. 

Joanna Moro wróciła z córką ze szpitalu położniczego. Jak ją przywitali?

Pamela Anderson

Co się stało?

1 lutego 2020 roku Pamela Anderson ogłosiła, że rozstaje się mężem. Natomiast, nie musi przeprowadzać całkowitego rozwodu, tak jak małżeństwo nie zostało oficjalnie zadukomentowane. Anderson nie podpisała wszystkich dokumentów.

Pamela Anderson rozstała sie ze swoim mężem

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"Po wypisie rodzice zabrali mnie do domu, ponieważ chciałam zrobić mężowi niespodziankę. Poszłam do mieszkania z dzieckiem, a mój mąż nie był sam"

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Na swoim oficjalnym oświadczeniu na łamach The Hollywood Reporter, 52-letnia Pamela Anderson napisała:

"Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie, ponieważ próbujemy na nowo ocenić, czego chcemy od życia oraz od siebie nawzajem. Życie jest podróżą, a miłość jest procesem. Mając na uwadze tę uniwersalną prawdę, postanowiliśmy wspólnie odłożyć na bok formalizację naszego aktu małżeństwa i zaufać temu procesowi. Dziękujemy za poszanowanie naszej prywatności"

Sam John Peter odmówił sobie w tym, aby komentować tę sytuację. Tak między tym, seksowna Anderson brała ślub cztery razy z Tommym Lee, Kid Rockiem oraz dwukrotnie z Rickiem Salomonem.

Do sieci trafiły zdjęcia ślubne państwa Kwaśniewskich. Pierwsza dama wyglądała pięknie

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Pamela Anderson wyszła za mąż. Chciałoby się rzec "miłość cierpliwa jest...". Historia tej miłości z pewnością była cierpliwa. Para poznała się wiele lat temu, na jednej z imprez magazynu dla dorosłych. Pamela miała wówczas 19 lat, a Jon 40. Wtedy jednak dość spora różnica bardzo im przeszkadzała i po trzech latach spotykania próbowali o sobie zapomnieć. Jon był bardzo zakochany, oświadczył się nawet Pameli, lecz ona go odrzuciła.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com