Jednak dwa lata temu wydaje się, że spotkała tego jedynego, z którym jest gotowa spędzić resztę życia.

Fani gwiazdy już plotkują o jej zbliżającym się ślubie.

Marcelina Zawadzka była jedną z największych gwiazd TVP. Miss Polonia regularnie pojawiała się na ekranie jako prowadząca najpopularniejszych formatów.

Marcelina Zawadzka zakochała się Maksie Gloecknerze, niemieckim przedsiębiorcy. Teraz Marcelina przygotowuje się do kolejnego etapu związku, który ma nastąpić już niebawem.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Wiesz, o czym marzyłam? By iść do ślubnego kobierca i być pewną siebie i swoich emocji, że kochasz tę osobę, że to jest ta osoba, z którą chcesz spędzić życie. Jak będzie jutro, nieważne, ale teraz jesteś pewna tego. Czyli poddać się tej miłości. Dać się zakochać i być kochaną – zdradziła w rozmowie z Faktem.

Kiedy jednak zapytano ją, czy jest gotowa na propozycję ślubu na Boże Narodzenie, znana prezenterka telewizyjna stwierdziła, że nie zamierza wywierać presji na ukochanego. Jej zdaniem ta decyzja powinna płynąć z serca.

[quote author=""]Jeśli on uzna, że to jest dobry moment. To by było takie miłe, że on w tej rodzinie chce być. On jest bardzo romantyczny. Jest turbo romantykiem. Są tego plusy i minusy. I wiem, że dla niego to musi być wyjątkowe. Nie wiem, na ile wyjątkowe i na co on by się szykował.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.net