Córka Michała Wiśniewskiego nie jest tą zwykła, tradycyjną dziewczynką, która ubiera się w kolorowe sukienki i bawi się z lalkami. Dziewczyna preferuje dla siebie totalnie inny tryb życia.  Etiennette Wiśniewska jest współnym dzieckiem Michała Wiśniewskiego z Anną Świątczak. Dziewczyna urodziła się w 2006 roku. Teraz w swoim takim młodym wieku zaczyna już eksperementować nad swoim wyglądem.

Ewa Błaszczyk zdradza co ze stanem zdrowia jej córki. Po 20 latach nastąpił przełom

Jeszcze rok temu zaczęli się pierwsze zmiany w wyglądzie Etiennette. Miała zwykłe brązowe włosy, które farbowała w biały kolor. Wtedy dziewczynka dobrze zaszałała, co oczywiście bardzo jej się spodobało. Po tym, postanowiła nie zatrzymywać się na jednym miejscu. W dzisiejszych czasach, córka Michała Wiśniewskiego znowu zaskakuje większość swoim niebywałym wyglądem.

Pierwsze zmiany w wyglądzie córki Michała Wiśniewskiego

Kasia Cichopek na wakacjach wyznacza nowe trendy na 2020

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz drwi z pozwu Kasi Cichopek i wymienia ikony rodziny jako swoich świadków. "Pani Katarzyno, gratuluję świadków"

Dramatyczne doświadczenia Pauliny Smaszcz i jej synów. "Myślisz, że mają w ogóle siłę do tego"

Niesamowite odkrycie. Tajemnicza przeszłość ojca Macieja Kurzajewskiego odkryta

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

Na ten raz włosy dziewczynki w całości czarne. Poza tym, 13-latka prezentowała się z mocnym makijażem. Oto, czują się geny Michała Wiśniewskiego, który sam w swoim życiu zmieniał wygląd kilkanaście razy. Jak wam nowa stylizacja Etiennette Wiśniewskiej?

Zmiany w wyglądzie córki Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski ze swoja córką

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Michał Wiśniewski złożył smutne oświadczenie. Nastąpił moment znacznych zmian w zespołe Ich Troje. Wokalista Michał Wiśniewski złożył oficjalnie oświadczenie na temat nieobecnośći jednego wokalisty grupy. Od jakiegoś czasu fani zespołu Ich Troje nie mogłi zrozumieć, dlaczego w grupie nie ma wokalistki Agaty Buczkowskiej? Ona całkowiecie zniknęła ze sceny i już od długiego czasu nie pojawia się. Szczegółowo na ten tmat, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com