Anna Lewandowska często bierze też udział w różnych akcjach charytatywnych. Nie może stać z boku, gdy ktoś potrzebuje pomocy, zwłaszcza że sama kiedyś była w takich okolicznościach.

Angażowaliśmy się już wiele razy z moim mężem w tego typu działania, gdzie jest możliwość pomocy, szczególnie rodzinom. Ty też możesz pomóc! Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę, którą możesz wesprzeć – zachęcała swoich fanów Lewandowska.

Ta akcja trwa już ponad 2 dekady i pozwala nam pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Kiedyś też miałam gorszy moment w życiu, kiedy potrzebowałam pomocy od kogoś innego. Pamiętam, jak to jest nie mieć nic – wyznaje Anna Lewandowska – Teraz staram się pomagać innym osobom, bo rozumiem taką sytuację.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Czy żona Edwarda Cieślaka jest w ciąży? Suknia Anny Cieślak mówi sama za siebie

Anna Lewandowska w przeddzień Bożego Narodzenia przygotowała świąteczne stroje dla swoich córek, które kocha ponad wszystko. Na Instagramie trenerki można zobaczyć, jak pięknie wyglądają w sukienkach.

Tam, gdzie mogę zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe to pomagają nam nasze kochane Babcie i niania. Podobnie jak Wy również miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie – swoich marzeniach i celach… – wyznała.

Anna Lewandowska, screen Instagram
Anna Lewandowska, screen Instagram
Anna Lewandowska, screen Instagram

Anna zamieściła również filmik, na którym wraz z córkami bawi się i trenuje nad morzem w Hiszpanii. Wygląda na to, że dziewczyny naprawdę to lubią.

Pisaliśmy również o: Kasia Cichopek pokazała Wigilię, którą spędziła z dziećmi i Kurzajewskim. "Wszystko pięknie się udało"

Może zainteresuje Cię to: Zimowa sesja pięknej Kasi Cichopek wywołała mieszane komentarze. "Kasiu nieźle towarzystwo"

Przypominamy o: Małgorzata Rozenek opublikowała filmik, który wywołał burzę emocji. "Kiedy te dzieci widzą mamę"