Katarzyna Walter urodziła się 23 lutego 1960. Wczoraj obchodziła swoje 60 urodziny, ale zupełnie nie widać po niej upływu czasu...

Katarzyna od wielu lat zajmuje się aktorstwem. Występuje zarówno na deskach teatru, jak i w telewizji. Przez ostatnie lata kojarzona jest głównie z rolą Agnieszki Olszewskiej - prawniczki, która zmaga się z alkoholizmem w serialu "Na wspólnej".

Choć jej życie nie było usłane różami zrobiła wszystko by jej dzieci były szczęśliwe. W latach 80 tych występowała głównie w teatrze. Choć jej debiut aktorski przypisany jest serialowi - 07 zgłoś się. Po kilku spektakularych rolach w młodości przypięto jej łatkę seksownej i atrakcyjnej. Zawsze była piękną kobietą i jak mówi, kiedyś to mogło trochę przeszkadzać. 

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

"Mój kuzyn zadzwonił i powiedział, że tylko krewni powinni być obecni na ślubie: jak to możliwe, że mój mąż nie będzie obecny"

W latach 90 odeszła od aktorstwa. Zajęła się produkcją filmów. Wróciła po kilkunastu latach. Powtórnie zaczynała od małych epizodów, choć jak sama przyznaje, zagranie nawet najmniejszej roli wymaga zaangażowania. 

Dziś wróciła do aktorstwa i jak mówi jest szczęśliwa, że jej życie znowu jest po drugiej stronie kamery.

Pani Katarzyno w dniu urodzin składamy najserdeczniejsze życzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com