Jak wiadomo, Królikowski i aktorka zakończyli swój związek przed narodzinami syna Vincenta. Powodem tego była niewierność aktora, której nawet nie ukrywał.

Asia zarzuciła też Antkowi niepłacenie alimentów, na co aktor zareagował dość ostro i pospiesznie zdementował słowa byłej żony.

Po tym, jak komornik zabezpieczył pięciocyfrową kwotę proponowanych przez stronę Asi alimentów, mam zablokowane wszystkie konta, więc o finanse matka mojego syna nie powinna się obawiać, tym bardziej że, z tego, co widzę, całkiem nieźle radzi sobie z reklamowaniem wszystkiego na swoim Instagramie, no ale wiadomo, jak to jest. Ja wybieram prawdziwe życie, dlatego zacząłem nowe. Jestem lekko zmęczony, tęsknię za synkiem, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Wiem, że tym razem podjąłem dobre decyzje i że to początek zupełnie nowej, dobrej drogi. Może z czasem się przekonacie – powiedział.

Joanna zapewniała, że wysokość alimentów ustala sąd, a nie ona.

Alimenty zarządził sąd, nie ja. Przyjrzał się Twoim zarobkom i ustalił odpowiednią kwotę. Gdybyś był przyzwoitym człowiekiem i płacił alimenty na czas, komornik nie zająłby Twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z Tobą dogadać? – napisała.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Po przejęciu sprawy przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie okazało się, że Antek Królikowski nie wywiązuje się z obowiązku płacenia alimentów.

Uprzejmie informuję, że postępowanie dotyczy przestępstwa niealimentacji (tj. czynu z art. 209 par. 1 k.k.). Czyn z art. 209 par. 1 k.k. zagrożony jest grzywną, karą ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku – wytłumaczyła Aleksandra Skrzyniarz z prokuratury.

Matka Vincenta nie chciała komentować sprawy i odpowiedziała krótko:

Nie będę tego komentowała – ucięła temat.

Oto co o sprawie miał do powiedzenia przyjaciel Joanny:

Asia chciałaby mieć to wszystko za sobą. Jest już zmęczona całą sytuacją związaną z Antkiem i tym, jak on podchodzi do ojcostwa – zaczął informator.

W sprawie wypłynęło też wiele ciekawych faktów:

Zabolało ją, kiedy przeczytała, że chciałby naprzemiennej opieki nad Vincentem, podczas gdy cały ciężar wychowania i utrzymania chłopca spoczywa na niej. Czara goryczy przelała się, kiedy podczas ostatniej choroby Vincenta nie mogła liczyć na Antka – dodało źródło.

Antek Królikowski, screen youtube
Antek Królikowski, screen youtube
Antek Królikowski, screen youtube

Antek Królikowski, screen youtube
Antek Królikowski, screen youtube
Antek Królikowski, screen youtube

Pisaliśmy również o: Emilian Kamiński nie żyje. Żona aktora otrzymała niespodziewane słowa wsparcia

Może zainteresuje Cię to: „We dwoje jest fajnie”. Dominika Gwit ze słodziakiem w dłoni podzieliła się wzruszającym zdjęciem

Przypominamy o: Michał Wiśniewski wystąpił w towarzystwie ciężarnej żony i córki w "Jaka to melodia?"